Завідувач кафедри менеджменту ЗЕД

Петруня Юрій Євгенович
доктор економічних наук, професор.

  • Заслужений діяч науки і техніки України. Викладає управлінські та економічні курси студентам, слухачам бізнес-шкіл та менеджерам протягом 30 років. Автор 25 підручників і навчальних посібників, із них 10 – з грифом МОН України. Має значний практичний досвід управлінської роботи, а також консалтингової роботи в ряді підприємств та організацій. Розробник законодавчих актів із питань акціонерного управління та інвестиційної діяльності. Протягом п'яти років був головою Експертної ради з менеджменту ДАК МОН України, тривалий час працював у складі Науково-методичної комісії МОН України з менеджменту, протягом семи років входив до складу експертної ради ВАК України. Проходив стажування у Великобританії, Нідерландах, Бельгії, Польщі та інших країнах.

 

 

Image

Кафедра готує бакалаврів, магістрів та докторів наук зі спеціальності "Менеджмент". Ключовою спрямованістю підготовки є забезпечення фундаментальних передумов для постійного кар'єрного зростання випускників у сфері управління організаціями та акценти на системі міжнародного бізнесу.

Працевлаштування:

  • підприємства сфери ЗЕД (експортери, імпортери, IT-компанії, туристичні та інші), митні брокери, логістичні компанії
  • міжнародні компанії (аграрні, промислові та інші)
  • торговельні компанії та мережі
  • комерційні банки, рекламні агенції
  • державні (митні, податкові та інші) та місцеві органи управління
  • інші підприємства та організації

Кафедра налічує 14 викладачів: 2 доктори економічних наук та 12 кандидатів економічних наук

Сторінка кафедри у мережі Facebook

 

Контакти: м. Дніпро, вул. В.Вернадського, 2/4, навчальний корпус №1, каб. № 413, 410; тел. 756-05-17.

Переваги спеціальності

Ми не готуємо «чистих управлінців», ми готуємо людей, які знають як працюють сучасні системи управління, які інструменти менеджменту є ефективними, як їх правильно застосовувати, й які одночасно якісно володіють економічним аналізом, здатні розуміти й використовувати сучасні економічні принципи функціонування організації – комерційної та некомерційної. Знання митної справи додають розуміння важливих зовнішньоекономічних аспектів функціонування сучасних підприємств та організацій, регулювання з боку держави.

Насправді три моменти є ключовими в оцінці наших підходів до підготовки фахівців та потенціалу випускників за спеціальністю «Менеджмент»:

  1. Процес навчання за спеціальністю - це фактично унікальне поєднання трьох блоків знань та навичок - управлінських, економічних та митних.
  2. «Три в одному» формує потенціал суттєвих довгострокових конкурентних переваг наших випускників на ринку праці.
  3. Наші викладацькі підходи створюють фундаментальні передумови для постійного самовдосконалення та професійного зростання викускників.

Новини кафедри

Новини кафедри