Image
Кафедра є випусковою за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» ступеня вищої освіти «Бакалавр»), 262 «Правоохоронна діяльність» ступеня вищої освіти «Магістр». Також кафедра забезпечує підготовку фахівців за освітньо-професійними програмами бакалавра права, магістра права, доктора філософії з права, викладає дисципліни правоохоронного спрямування на інших факультетах Університету.

Склад кафедри: 10 осіб, серед яких 10 науково-педагогічних працівників: 2 доктори юридичних наук, професори, 7 кандидатів юридичних наук, у тому числі 6 доцентів. 

Всі викладачі відповідають ліцензійним вимогам. Особливістю професорсько-викладацького складу є наявність значного практичного досвіду роботи в митних і правоохоронних органах, четверо працівників є практикуючими адвокатами.

Перелік замовників:
  • підрозділи митних органів з правоохоронними функціями;
  • правоохоронні органи;
  • державні органи, відомства та установи;
  • недержавні охоронні структури;
  • наукові та освітні установи.

Контакти: м. Дніпро, узвіз Крутогірний, 8, н.к. №3, каб. № 307 
тел. 756-05-37
e-mail: umsfkpd@gmail.com

Кабінет криміналістики і спеціальної техніки
Переваги спеціальності

Підготовка бакалаврів за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність»

Підготовка здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 262 «Правоохоронна діяльність» триває 2 роки 10 місяців за денною формою навчання.

По завершенню навчання здобувачі отримують кваліфікацію «Бакалавр правоохоронної діяльності» та диплом державного зразка.

Цілі навчання:

Підготовка висококваліфікованих фахівців, здатних ідентифікувати та розв’язувати складні завдання у сфері правоохоронної діяльності, застосовувати сучасні підходи до правозастосування та ефективно діяти в професійному середовищі.

Переваги навчання:

✔ Досвідчений викладацький склад, залучення до навчального процесу практикуючих фахівців.
✔ Інтенсивна практична підготовка на базі правоохоронних органів (Національна поліція, Служба безпеки України, Науково-дослідний інститут судових експертиз), органів виконавчої влади, Державної фіскальної служби, юридичних та консалтингових компаній.
✔ Вивчення фахових іноземних мов для розширення професійних можливостей.
✔ Академічна мобільність, можливість участі у міжнародних програмах обміну.
✔ Наукова діяльність: участь у конференціях, фахових олімпіадах та дослідницьких проєктах.
✔ Професійний нетворкінг: налагодження комунікації з провідними фахівцями у сфері правоохоронної діяльності.
✔ Використання сучасних інформаційних технологій та технічних засобів у навчальному процесі.
✔ Перспективи подальшого навчання: можливість продовження освіти в магістратурі та аспірантурі Університету.


Стратегія навчання:

✅ Надання знань, умінь та практичних навичок для забезпечення здатності майбутніх фахівців брати участь у розробленні та кваліфікованому застосовувати нормативно-правових актів в різних сферах юридичної діяльності, реалізовувати норми матеріального й процесуального права в професійній діяльності;

✅ Формування вміння виявляти та аналізувати причини та умови, що сприяють вчиненню кримінальних та адміністративних правопорушень, вживати заходи для їх усунення. Здатність ідентифікувати ризики в митній справі у визначеній країни походження та умов поставки товарів та інших предметів контрабанди;

✅ Створення умов для формування здатності аналізувати, оцінювати, вміння застосовувати сучасні інформаційні технології та технічні засоби під час вирішення професійних завдань. Застосування сучасних методів і засобів системного аналізу, імітаційного моделювання, збирання та оброблення інформації для аналізу варіантів і прийняття рішень при виконанні професійних завдань;

✅ Надання можливостей для здобуття належних навичок зрозуміло і недвозначно доносити власні знання, висновки та аргументацію до фахівців і нефахівців; зокрема, під час публічних виступів, дискусій, проведення занять.

✅ Створення умов для спілкування англійською мовою усно і письмово з професійних та наукових питань правоохоронної діяльності в ході вивчення дисциплін;

✅ Мотивування і створення можливостей для здобуття навичок розробки та управління проектами у сфері правоохоронної діяльності та з дотичних міждисциплінарних напрямів, формування вміння аналізувати вимоги, визначати цілі, завдання, ресурси, строки, виконавців. Надання знань та формування навичок для надання кваліфікованих юридичних висновків й консультацій в конкретних сферах юридичної діяльності

✅ Після завершення навчання фахівці набувають знань щодо здійснення організаційно-розпорядчих функцій у системі центральних органів державної влади, органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, митних і податкових органів, а також у роботі організацій та установ публічного сектора.

✅ Забезпечення контактів з майбутніми потенційними роботодавцями: Державна митна служба України, Національна поліція України, інші структурні підрозділи Міністерства внутрішніх справ, органів виконавчої влади, державної фіскальної служби, недержавних правоохоронних структур, юридичних та консалтингових компаній тощо.

Кар’єрні перспективи випускників

Випускники нашої спеціальності — це висококваліфіковані фахівці, які можуть працювати у: 
✔Державній митній службі України
✔ Національній поліції України та інших підрозділах Міністерства внутрішніх справ
✔ Службі судової охорони
✔ Підрозділах Служби безпеки України та органів виконавчої влади
✔ Підрозділах Державної фіскальної служби
✔ Різних правоохоронних структурах
✔ Юридичних та консалтингових компаніях, що належать до професій розділу «Професіонали» за ДК 003:2010 «Класифікатор професій» 
✔Приватних детективних агентствах

✔ Інших органах, що здійснюють правозастосовні та правоохоронні функції.

Наші партнери

Client 1

Новини кафедри