Міжнародна мобільність/стажування

Для студентів та викладачів

Студенти Університету митної справи та фінансів мають широкий спектр можливостей для виїзду за кордон для навчання або стажування в рамках різноманітних програм обміну та стипендій, а саме навчання протягом семестру чи року у партнерському університеті, з можливістю зарахування отриманих за кордоном кредитів, участь у літніх школахконференціях, стажуваннях тощо або продовження навчання за кордоном, по закінченні університету. Bикладачі і дослідники мають можливість спробувати себе перед іноземною студентською аудиторією чи попрацювати із іноземними партнерами у спільній дослідницькій групі чи над спільним проектом тощо.

Додаткова інформація:

Відділ міжнародних зв’язків
Університету митної справи та фінансів
вул. Володимира Вернадського, 2/4, к. 234
49000, м. Дніпро, Україна
Тел: +38(056) 756-05-58
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Facebook
Instagram
Години роботи: Понеділок-П’ятниця 8:00 – 12:00, 13:00-16:45

Студенти будь-яких спеціальностей мають можливість отримати унікальний досвід та пройти оплачуване стажування у канадській компанії.  Розмір гранту – 15 000 канадських доларів. Тривалість стажування – 4 місяці. Формат стажування: робота над цікавими та практичними завданнями з професійної сфери стажера.

Український Офіс Програми імені Фулбрайта проводить конкурс в якому можуть брати участь особи віком до 45 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.

Fundacja Edukacyjna Perspektywy організовує шосту найбільшу в Європі та Азії конференцію для жінок у сфері STEM, Tech & ІТ  -  Perspektywy Women in Tech Summit 2024, яка відбудеться 12-13 червня 2024 року у Варшаві у виставковому центрі EXPO XXI.

Триває подання заявок для участі у програмі обміну студентів старших курсів, випускників ЗВО Fulbright Graduate Student Program. Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра.

Оголошується конкурс на участь у програмі академічної мобільності в Лодзькому Університеті (Польща)! У рамках реалізації Угоди про наукову та освітню співпрацю з Лодзьким Університетом (Республіка Польща) УМСФ має право направити 10 здобувачів вищої освіти для участі у програмі академічної мобільності в Лодзькому Університеті в першому семестрі 2024-2025 навчального року.

Літні (зимові) школи

ShortcoursesPortal is the International Study Choice platform. Its mission is to bring transparency to the wealth of study opportunities in Europe´s, in particular opprotunities within summer and winter schools.

Summer Schools in Europe.eu is the perfect starting point to explore Europe, a continent of great diversity of place, culture and identity.

UNICA Summer & Winter Schools portal provides easy access to summer & winter schools and programmes offered by UNICA member universities.

НІМЕЧЧИНА

Стипендії для українських дослідників та науковців від уряду Швейцарії

Прийом заявок на навчання в Лодзькому Університеті: відділ міжнародних зв’язків інформує про початок прийому заявок на здобуття стипендії для навчання у Лодзькому Університеті (Польща).

Прийом заявок на здобуття стипендії Уряду Словаччини. Відділ міжнародних зв’язків інформує про початок прийому заявок на здобуття стипендії Уряду Словаччини.

Літня практика в Італії! Шановні студенти, якщо Ви маєте амбіції відкрити для себе індустрію туризму, гостинності або світ кулінарного мистецтва та стати професіоналом, але просто не знаєте, з чого почати - найліпшим початком для Вас є проєкт EuroEst.

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Білостоцьким університетом (факультет Наук про Освіту) організовує дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою:«Інновації у викладанні та навчанні у вищій освіті».

Дати проведення: 7 листопада- 15 грудня 2023 року.