Відкриття персональної фотовиставки Сергія Дівєєва «Миті війни» в Університеті митної справи та фінансів

В Університеті митної справи та фінансів відбулося відкриття персональної виставки фотокореспондента Сергій Дівєєва. «Миті війни» - це експозиція про те, який відбиток залишає війна в житті українців. На світлинах зафіксовано зруйновані будинки, травмовані люди, операційні, батьки, що втратили своїх синів і доньок, діти-сироти, поранені бійці, волонтери, наші воїни.

Автор тридцять п’ять років свого життя присвятив українській журналістиці. Представлені на виставці роботи знімав з 2015-го року по нинішній час – як в місті Дніпро, в області, так і в зоні бойових дій. Метою виставки є відтворення реалій нашого сьогодення, нагадування про те, що війна в Україні триває вже десятий рік.

Переглянути персональну фотовиставку Сергія Дівєєва можна на 1-му поверсі головного корпусу УМСФ до кінця грудня.

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProId5cfd24e582

Відкрита лекція заступника командувача зі стратегічних комунікацій Східного угруповання Збройних Сил України полковника Сергій Череватого в Університеті митної справи та фінансів

В Університеті митної справи та фінансів відбулося творча зустріч - відкрита лекція заступника командувача зі стратегічних комунікацій Східного угруповання Збройних Сил України полковника Сергія Череватого для студентів першого курсу спеціальностей «Журналістика», «Міжнародні відносини, регіональні студії та суспільні комунікації», «Маркетинг».

Під час зустрічі студенти мали можливість ознайомитися з особливостями розвитку стратегічних комунікацій у Східному угрупованні Збройних Сил України. Говорили про такі важливі теми, як інформаційно-психологічні операції, проактивні комунікаційні кампанії, допомога в роботі іноземним та українським ЗМІ в зоні бойових дій, а також супровід перших осіб країни на передову.

Окрему увагу було приділено важливим питанням створення таких патріотичних документальних фільмів, як: «Битва за Київ», «Герої Крут: Гостомельський рубіж», «Битва за Харків», «Війна – жіноча справа».

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProId23a4dd7ee7

ВИСТАВКА «З ВІРОЮ У ПЕРЕМОГУ»

1 грудня 2023 р.  у Художньому музеї Дніпра відбулося урочисте  відкриття виставки-звіту школи-студії образотворчого мистецтва члена Національної спілки художників України, викладача кафедри експертизи культурних цінностей та дизайну Університету митної справи та фінансів Валерія Сосни. Виставка «З вірою у перемогу» демонструє незламність духу українських митців, які в важкий час випробувань продовжують створювати прекрасне, оспівуючи рідну країну, її природу і її людей.

Численні гості виставки, серед яких були і художники, і члени школи-студії, і студенти Університету митної справи та фінансів побачили більше 100 картин, виставлених у трьох великих залах Художнього музею: це не лише роботи самого майстра, а й роботи тридцяти його  вихованців. Різні за жанрами, технікою, рівнем майстерності ці роботи демонструють любов до мистецтва, прагнення творити і перемагати.  Різнобарвна, світла, сповнена енергії життя виставка надихає на  творчість. Побажаємо Валерію Сосні і його студентам подальших успіхів з вірою у перемогу, з впевненістю у майбутньому!

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProId74a5c140b7

ОЗНАЙОМЛЕННЯ З РОБОТОЮ МОБІЛЬНИХ ГРУП РЕАГУВАННЯ НА ДОМАШНЄ НАСИЛЬСТВО

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» здобувачі та здобувачки вищої освіти спеціальності 262 "Правоохоронна діяльність" відкрили для себе важливу складову роботи поліцейських — мобільних груп реагування на випадки домашнього насильства.

В ході зустрічі з інспекторкою відділу реагування на факти домашнього насильства учасники мали змогу ознайомитись з методикою роботи та функціями мобільних груп. Також були проаналізовані конкретні випадки домашнього насильства та обговорені стратегії їх протидії. Учасники мали можливість висловити свої питання та здобути цінний досвід від професіоналів у сфері правоохоронної діяльності.

Дякуємо всім учасникам за активність та бажання пізнавати справжній виклик та відповідальність, які супроводжують правозахисників у їхній повсякденній роботі.

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProIdbab7985225

Адвокат Василь Хандога розглянув деонтологічні аспекти перед студентами правознавства

1 грудня 2023 року в рамках навчальної дисципліни “Юридична деонтологія” (доцент Олег Олександрович Дячок) перед студентами першого курсу спеціальності “Право” виступив адвокат Василь Васильович Хандога, який розповів про особливості та деонтологічні аспекти діяльності адвоката, проілюструвавши їх прикладами зі своєї практики. У ході розповіді він ставив питання студентам, а на завершення уже сам відповів на питання першокурсників. Спілкуванню не завадила тривала повітряна тривога, але його довелося провести в укритті. Висловлюємо вдячність панові Василеві за можливість майбутніх правників більше дізнатися про одну з юридичних професій.

З Днем Збройних Сил

Українська армія - сила і гордість нашої країни. Українські військові довели, що вони найвідважніші, найдосвідченіші, найпрофесійніші воїни у світі.

Бажаємо кожному захиснику і захисниці повернутися додому цілими і неушкодженими, і принести з собою Перемогу!

Дякуємо вам за захист!

АДРЕСА УНІВЕРСИТЕТУ

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського 2/4
 
Соціальні мережі:
Приймальна комісія:
(066) 356-91-63 (для пільгових категорій)
Email:
 
Приймальня ректора: 
 
Телефон довіри уповноваженої особи по боротьбі з корупцією:
 
 

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:

Рахунок –
UA858201720313281001201089328
ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 39568620
оплата за навчання на контрактній основі, за навчання на  військовій кафедрі, курси довузівської підготовки, факультативи
 
Рахунок –
UA868201720313251001202089328
ДКСУ м. Київ 
ЄДРПОУ 39568620
оплата за гуртожиток