ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ КОНКУРСУ «Я ОБИРАЮ СУЧАСНУ ЕКОНОМІЧНУ ОСВІТУ»

На кафедрі економіки та соціально-трудових відносин підбито підсумки Конкурсу учнівських та студентських есе«Я ОБИРАЮ СУЧАСНУ ЕКОНОМІЧНУ ОСВІТУ».

Участь у конкурсі прийняли 20 школярів та студентів, у фінал вийшло 5 конкурсантів. Подані роботи розкрили сучасні погляди та мотивацію молоді до отримання вищої економічної освіти.

Переможців конкурсу визначено за наступними номінаціями:

  • За патріотизм та цілеспрямованість у досягненні мети – Нагорна Анна, Межівський ліцей №1, смт. Межова.
  • За креативність та оригінальність стилю есе – Журавльова Карина, ліцей №19, м. Павлоград.
  • За впевненість та обґрунтованість свідомого вибору професії – Соловйова Юлія, ліцей №19, м. Павлоград.
  • За переконливу аргументацію бажання в отриманні економічної освіти – Шебанова Марія, Синельниківський ліцей №6, м. Синельникове.
  • За мотивований вибір економічної освіти – Разоренова Вікторія, ліцей №19, м. Павлоград.
  • За відповідальну громадянську позицію – Вороновський Ігор, студент гр.УП-22-1, УМСФ.
  • За наполегливість у отриманні нових знань – Новіков Денис, студент гр.УП-22-1, УМСФ.
  • За креативний підхід до виконання есе – Крись Вікторія, студентка гр. УП-22-1, УМСФ.

Вітаємо переможців Конкурсу!

Бажаємо успіхів у навчанні, здійснення мети у отриманні вищої економічної освіти та натхнення у подальшій науково-дослідній роботі!

Сподіваємося на зустріч з МАЙБУТНІМИ СТУДЕНТАМИ – ЕКОНОМІСТАМИ В УНІВЕРСИТЕТІ МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ

 

Науковий ліцей міжнародних відносин запрошує ліцеїстів та батьків на Свято Останнього дзвоника 2023!

31 травня 2023 року у Науковому ліцеї міжнародних відносин відбудеться урочисте прощання 11-класників з рідним ліцеєм — Свято Останнього дзвоника. Урочисте привітання учням-випускникам підготували представники адміністрації УМСФ та ліцею, вчителі, батьки, молодші ліцеїсти.  А попрощатися з вчителями, своїм ліцеєм та перейти у новий етап життя, цьогоріч готується 57 випускників, 11-класників. Останній вальс, пісні, слова привітання і, звісно, звуки останнього, для наших дорослих дітей дзвоника, пролунають на ліцейському дворі. Сльози радощів та суму, останні обійми та загадування мрій — ліцейська родина чекає Вас на святі!

Кредит на навчання від АТ ТАСКОМБАНК

З метою розширення доступності навчання у вищих навчальних закладах Банком впроваджено новий продукту – Кредит на навчання.

Це цільовий кредит, по умовах якого після затвердження суми кредиту та підписання кредитного договору із студентом або його батьками кошти будуть перераховані на рахунки вищого навчального закладу.

 

Додатково про цей кредит можливо дізнатись на офіційному сайті Банку https://tascombank.ua/you/credits/kredyt_na_navchannia

Конкурс до дня народження Президента Азербайджану Гейдара Алієва

Міністерство закордонних справ України надіслало до Міністерства освіти і науки України копію ноти Посольства Азербайджанської Республіки в Україні з інформацією про конкурс науково-практичних статей під назвою «Держава з сильною економікою здатна на все», який проводиться до 100-річчя від дня народження Гейдара Алієва, Президента Азербайджану у 1993-2003 рр. Роботи, які висвітлюють розвиток Азербайджану у новітній період за визначеною організаторами тематикою, приймаються для участі в конкурсі до 8 червня 2023 року.

Додаток_Інформація про конкурс

 

Онлайн-зустріч студентів УМСФ з представниками Nestle Business Services Lviv

18 травня 2023 відбулася онлайн-зустріч студентів УМСФ з представниками Nestle Business Services Lviv, яка була організована Центром кар’єри Університету.

Nestlé Business Services Lviv (NBS Lviv) –  міжнародний бізнес-сервіс центр, що надає послуги світового рівня підрозділам компанії Nestlé у більше ніж 70 країнах Європи, Північної та Латинської Америки, Азії, Африки та Австралії. Співробітники центру  - це висококваліфіковані фахівці в таких процесах як бухгалтерські операції, моніторинг соціальних мереж, розробка та наповнення вебсайтів, інформаційно-технічна підтримка користувачів, підтримка постачань, адміністрування даних персоналу та нарахування заробітної плати тощо.

Компанія Nestlé постійно розвивається, створюючи нові світові бренди, тому приділяє велику увагу підбору та підготовці свого персоналу, особливо серед молоді. Адже молодь – це джерело чудових ідей щодо того, які зміни на краще потрібні і як їх реалізувати, саме вона допомагає компанії залишатися динамічними та конкурентоспроможними.

Під час онлайн-зустрічі рекрутери NBS Lviv Яким Марта та Вікторія Довганик детально ознайомили студентів про те, як співробітники центру щодня отримують досвід роботи у глобальному середовищі, практикують іноземні мови (корпоративна мова компанії – англійська), здобувають нові знання у співпраці з партнерами з усього світу, як прагнуть до постійного вдосконалення та, із задоволенням, беруть участь у різноманітних проектах.

А ще розповіли про унікальну стратегію розвитку співробітників: адаптаційну програму для нових працівників, тренінги, направлені на вдосконалення функціональних і особистісних компетенцій, коучинг-сесії та менторські програми, можливості для персонального і кар’єрного зростання.

Про велику зацікавленість студентів до працевлаштування в NBS Lviv свідчила і велика кількість запитань під час зустрічі до рекрутерів. А рекрутери в свою чергу надали на запитання вичерпні  відповіді та інформували про можливості стажування  і відкриті вакансії, як та де здійснювати їх пошук. А також  запевнили, що NBS Lviv – це чудове місце, де студенти та випускники УМСФ таких спеціальностей як ІТ, філологія іноземних мов, економіка, фінанси, тощо можуть успішно розпочати та побудувати свою кар’єру, застосувати свої навички у мультикультурному бізнес-середовищі.

Щиро вдячні рекрутерам NBS Lviv Марті Яким та Вікторіі Довганик за їх цікаву й інформативну презентацію компаніі Nestlé і сподіваємось на подальші зустрічі та плідну співпрацю.

 Перелік вакансій для стажерів,  які є відкриті зараз NBS Lviv - за посиланнями:

Trainee (procurement team) (nestle.com)

Trainee F&C (nestle.com)

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProId7405812e67

Науковий ліцей міжнародних відносин другий рік поспіль відзначений ЗОЛОТОЮ медаллю на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти»

17-19 травня 2023 року в режимі онлайн відбулася ХІV Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти – 2023». Щороку організовує та проводить виставку Компанія «Виставковий Світ» за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

Науковий ліцей міжнародних відносин Університету митної справи та фінансів став активним учасником рейтингового конкурсу у номінації «Упровадження інформаційно-комунікаційних технологій в освітній процес: сучасні рішення та перспективи» та за результатами оцінки журі отримав ЗОЛОТУ медаль! В рамках виставки директоркою ліцею, вчителем історії та громадянської освіти Власовою Наталією з учнями 10 класів ліцею було проведено відкритий урок на платформі Zoom «Маніпуляції в медіапросторі. Фейкова інформація. «Мова ворожнечі». Переглянути відеозапис уроку можна за посиланням: https://youtu.be/ZyvuP_opbvY

Науковий ліцей міжнародних відносин також був відзначений дипломом за презентацію досягнень і активну діяльність із підвищення якості національної системи освіти, а автори конкурсної роботи Власова Н.С, Гевела І.С, сертифікатами за перемогу в конкурсі з тематичної номінації.

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProId5b3ecc5d0e

АДРЕСА УНІВЕРСИТЕТУ

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського 2/4
Приймальна комісія:
(056) 756-05-00,
(066) 510-01-35,
(098) 451-01-82
Email:
umsf.pk@gmail.com
umsf.magistr2022@gmail.com

Приймальня ректора:
 
(056) 745-55-96
 
Телефон довіри уповноваженої особи по боротьбі з корупцією:
(056) 756-05-45

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:

Рахунок –
UA858201720313281001201089328
ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 39568620
оплата за навчання на контрактній основі, за навчання на  військовій кафедрі, курси довузівської підготовки, факультативи
 
Рахунок –
UA868201720313251001202089328
ДКСУ м. Київ 
ЄДРПОУ 39568620
оплата за гуртожиток