Сьогодні мало б виповнитися 85 років Леоніду Васильовичу Деркачу

Леонід Васильович описував свій життєвий шлях такими словами: «Упевнений, мені пощастило в житті. По-перше, мене здебільшого оточували цікаві, віддані своєму народу люди, а також мої близькі, моя сім'я. По-друге, справа, якій я присвятив багато років, вважаю дуже потрібною і важливою для країни. Приносити користь державі, працюючи в колективі однодумців, — чи це не нагорода?»

Л.В. Деркач народився в м. Дніпропетровську 19 липня 1939 року. Працював на підприємствах ракетної промисловості на «Південмаші». З грудня 1992 року був керівником Державної служби України з питань технічного захисту інформації. З липня 1995 року голова Держмиткому України. Дійсний державний радник митної служби. З квітня 1998 року Голова СБУ. З 14 травня 2002 по 25 травня 2006 року — народний депутат України, член Комітету з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності.

У 1996 році за поданням Л.В. Деркача було засновано Академію митної служби України, яка розпочала свою діяльність у Дніпропетровську 01 вересня 1997 року. За час існування закладу вищої освіти було підготовлено понад 12 000 висококласних професіоналів з митного, податково-фінансового, юридичного й інших напрямків життєдіяльності держави та приватного сектору. Майже 10 000 працівників митників різних категорій підвищили свою кваліфікацію, тобто кожен другий працівник митної служби пройшов підготовку, перепідготовку або підвищення кваліфікації в Академії митної служби України.

Світла пам'ять Леоніду Васильовичу.

Вітаємо студентів фінансового факультету з отриманням диплому бакалавра

17 липня 2024 року відбулось урочисте вручення дипломів бакалаврів фінансового факультету. Дипломованих бакалаврів із врученням Почесних грамот і дипломів з відзнакою щиро привітали ректор Університету, академік Академії політичних наук Дмитро Бочаров та голова вченої ради, заслужений діяч науки і техніки України, професор, Почесний громадянин м. Дніпро Віктор Ченцов. Наші поважні стейкхолдери: Голова правління АТ "АБ РАДАБАНК" Грігель Андрій Валерійович, заступник директора  Дніпропетровської дирекції АБ "Укргазбанк" Урядник Ольга Олексіївна, начальник відділу роботи з персоналом Східного офісу Державної аудиторської служби Северіна Мар’яна Шумафівна, виконавчій директор міжнародної науково-промислової корпорації ВЕСТА Ященко Дмитро Анатолійович урочисто вручили дипломи випускникам спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування», «Облік і оподаткування», «Міжнародні економічні відносини».

Від імені бакалаврів із спогадами про навчання в Університеті і словами щирої вдячності за надану сучасну і якісну освіту, до викладачів та адміністрації звернулася випускниця спеціальності «Облік і оподаткування» Жаклін Кенеді.

 Зі святом, шановні бакалаври!

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProId4b344242ef

Візит Міжнародної організації з міграції до Університету митної справи та фінансів!

До Університету митної справи та фінансів завітала Міжнародна організація з міграції. Рік тому на базі Університету за участю МОМ було відкрито перший в Україні Центр ветеранського розвитку, і тепер представники МОМ з Дніпровського та Київського офісів, а також проектний менеджер з Великобританії приїхали, щоб подивитися на результати роботи Центру.

Дніпровський регіон був відзначений як один з найактивніших у сфері підтримки ветеранів, тож на зустрічі було розглянуто кілька нових проектів. Ніка Вуда надихнуло його фото на сторінці календаря Університету, де висвітлено минулорічні заходи. Нові проекти мають бути реалізовані хочаб для того, щоб доповнити календар новою сторінкою, згодні?

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProId3a87260d28

Відбувся урочистий захід присвячений Випуску бакалаврів 2024 на факультеті економіки, бізнесу та міжнародних відносин!

18.07.24 на факультеті економіки, бізнесу та міжнародних відносин Університету митної справи та фінансів відбувся урочистий захід присвячений Випуску бакалаврів 2024!
Урочистий захід розпочався з благословіння випускників Митрополитом Дніпровським і Січеславським Симеоном.
На свято до факультетської родини завітали шановні гості, партнери, друзі Віце мер, директор департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Едуард Станіславович Підлубний,
заступник начальника Головного управління державної податкової служби України в Дніпропетровській області Валерій Юрійович Леонов,
підприємець, операційний директор компанії «Флешчардж» Сергій Забіяка, директор Міжнародного Нобелівського інформаційного Центру Сергій Соколовський!
Факультет щиро вдячний своїм Випускникам минулих років , які завітали привітати Випускників 2024 - Антону Чернеті, директору і художньому керівникові Дніпровського дому органної і камерної музики, а також Павлу Чоботарю!

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProIdd171a9f936

Програма з євроінтеграції, лідерства та інновацій для української молоді!

Next Visionaries — це новітня академічна програма з європейської інтеграції для молодих лідерів. Вона охоплює понад 45 лекцій від українських і закордонних експертів, навчальний візит до Відня, створення проєктів, які збагатять ваше CV і відкриють нові кар'єрні перспективи.

🌎Де? онлайн і офлайн

💲Фінансування:

  • участь у програмі безоплатна
  • організатори покривають усі витрати під час заходів: проживання, проїзд і харчування.

📌Вимоги:

  • вік 21 - 27 років
  • здобутий рівень освіти: бакалаврат чи вище
  • володіння англійською мовою на рівні B2 і вище
  • професійний досвід
  • особиста мотивація

Подати заявку: https://shorturl.at/86zw7

Дедлайн: 2 серпня

Деталі: http://cutt.ly/8egXrh7G

Стипендія у Шведській королівській академії наук

🔥Дедлайн: 15 серпня

📍Швеція

📆 27 серпня-12 грудня 2025

Дослідницька програма буде присвячена інтерфейсам та непристосованим методам дискретизації. Під час програми учасники відвідають семінари та проведуть своє дослідження згідно з тематикою проєкту.

Кандидати повинні бути або аспірантом або нещодавніми докторами наук (отримати ступінь протягом 5 років до початку програми).

Стипендії включають проживання, щомісячну допомогу та транспортні витрати.

Більше про програму можна дізнатись за посиланням. https://www.mittag-leffler.se/calls/call-for-junior-fellowships/application-instructions/

АДРЕСА УНІВЕРСИТЕТУ

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського 2/4
 
Соціальні мережі:
Приймальна комісія:
(066) 356-91-63 (для пільгових категорій)
Email:
 
Приймальня ректора: 
 
Телефон довіри уповноваженої особи по боротьбі з корупцією:
 
 

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:

Рахунок –
UA858201720313281001201089328
ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 39568620
оплата за навчання на контрактній основі, за навчання на  військовій кафедрі, курси довузівської підготовки, факультативи
 
Рахунок –
UA868201720313251001202089328
ДКСУ м. Київ 
ЄДРПОУ 39568620
оплата за гуртожиток