ПІДПИСАННЯ МЕМОРАНДУМУ ПРО СПІВПРАЦЮ

Відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Асоціацією рестораторів та готельєрів м.Дніпра й Університетом митної справи та фінансів. 

На зустрічі голова Асоціації Олена Булах та керівництво УМСФ обговорювали можливість проходження практик для студентів різних спеціальностей та працевлаштування випускників у готельно-ресторанній сфері.

Упевнені, що підписання меморандуму закріпить нашу   плідну та взаємовигідну співпрацю!

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/index.php/blog#sigProId157ad33478

 

Державний прапор з побажаннями першокурсників-журналістів УМСФ поїде на передову

Державний прапор з побажаннями першокурсників-журналістів УМСФ поїде на передову. Напередодні головного свята захисників і захисниць України студенти зустрілися з військовими журналістами, власкорами агенції АрміяInform Тарасом Гренем та Євгеном Романовим. 

Відбулася не лише відверта розмова про воєнну журналістику. Першокурсники отримали настанови щодо безпечної роботи медійників у зоні бойових дій, приміряли захисне спорядження. 

Це вже не перша така надзвичайно цікава й важлива зустріч студентів спеціальності "Журналістика" Університету митної справи та фінансів з військовими журналістами - за сприяння дніпровського Центру журналістської солідарності НСЖУ участь у спеціалізованому тренінгу раніше взяли й третьокурсники. Тому дякуємо нашим захисникам і сподіваємося на подальшу співпрацю.

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/index.php/blog#sigProId6f93fb9f54

СВІТ ЮРИСПРУДЕНЦІЇ В АСОЦІАЦІЇ СТУДЕНТІВ ПРАВА

30 вересня 2022 року на базі Університету митної справи та фінансів відбулась презентація Локального осередку ELSA (Європейська асоціація студентів права) Dnipro на тему «Світ юриспруденції в асоціації студентів права», участь у якій взяли близько ста студентів першого курсу спеціальностей 293 «Міжнародне право» та 081 «Право» Навчально-наукового інституту права та міжнародно-правових відносин. Під час заходу студенти ознайомились із можливостями індивідуальної та колективної взаємодії з ELSA, зокрема участі у здійснюваних під її егідою проектах як в межах території України, так і за її кордонами. 

 

Кафедра міжнародного права Університету митної справи та фінансів висловлює вдячність команді ELSA Dnipro за проведену презентацію та сподівається на подальшу плідну співпрацю!

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/index.php/blog#sigProId6d5284dd35

 

БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК 2022 В УНІВЕРСИТЕТІ МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ

2 жовтня в УМСФ за ініціативи студентського парламенту відбувся благодійний ярмарок, який пройшов під гаслом: «УКРАЇНСЬКІ СТРАВИ - НАЙКРАЩІ В СВІТІ». 

При вході на ярмарок гостей зустрічала величезна мапа України, де кожен учасник стікером помічав великі міста нашої прекрасної та героїчної країни. 

Всіх учасників та гостей заходу щиро та тепло привітав ректор УМСФ Дмитро Бочаров.

Наші талановиті ведучі зазначили, що студенти охоче використовують ярмарок як можливість зібратися всім разом в Університеті аби пригостити один одного і посмакувати щедрими гостинцями, одержати купу нових вражень, опинитися у центрі неймовірної шоу-програми. Щороку факультети, не жалкуючи зусиль, створюють неповторні кулінарні композиції, готують їх творче оформлення, шукають нові страви та інгредієнти.

Сумарний виторг від ярмарку склав 34 тисячі 485 гривень. Усі кошти невідкладно було передано на закупівлю засобів спецзв’язку для підрозділів Збройних Сил України. Адже ми усвідомлюємо, що Перемога – це спільна справа.

Всі учасники події отримали призи й свято продовжилося цікавою програмою з жартівливими та азартними конкурсами, спортивними змаганнями, танцями.

Слава Україні!

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/index.php/blog#sigProId489738843e

Всесвітній День туризму

 9 вересня 2022 р. в Університеті митної справи та фінансів було проведено захід до Всесвітнього Дня туризму, який у світі відзначається щорічно 27 вересня з 1980 р. У 2022 р. гаслом свята є "Переосмислення туризму", а головною локацією концентрації основних заходів - острів Балі в Індонезії. 

В нашому університеті, у присутності студентів першого курсу спеціальностей "Туризм" та "Готельно-ресторанна справа", було проведено посвяту в туристи наших першокурсників-туризмознавців. З привітальними промовами виступили куратор групи МТ-22-1 доцент Наталія Анатоліївна Горожанкіна, перший  проректор, Голова Вченої ради УМСФ Віктор Васильович Ченцов. У якості ведучих виступали студенти спеціальності "Туризм" старших курсів Анастасія Кабась та Олександр Дуленко. Після церемнії посвяти з привітальним словом виступила спеціальний гість заходу, співвласник та управляюча туристичним центром "Риба Андрій" Маргарита Олегівна Задовська. 

Вітаємо ще раз усіх з Днем туризму та віримо, що наші посвячені нові студенти стануть високопрофесійними фахівцями та успішно реалізують себе в турисичній галузі.

View the embedded image gallery online at:
http://www.umsf.dp.ua/index.php/blog#sigProId530fb0daad

Ощадливе виробництво

На фінансовому факультеті 4 жовтня об 11-20 в аудиторії 403 відбудеться відкрита лекція бізнес-коуча, банкіра, кандидата економічних наук Олени Острініної на тему «Ощадливе виробництво». Розвиваємо творче ставлення до професії разом!

АДРЕСА УНІВЕРСИТЕТУ

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського
(Дзержинського), 2/4
Приймальна комісія:
(056) 756-05-00,
(066) 510-01-35,
(098) 451-01-82
Email:
umsf.pk@gmail.com
umsf.magistr2022@gmail.com

Приймальня ректора:
 
(056) 745-55-96
 
Телефон довіри уповноваженої особи по боротьбі з корупцією:
(056) 756-05-45

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:

Рахунок –
UA858201720313281001201089328
ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 39568620
оплата за навчання на контрактній основі, за навчання на  військовій кафедрі, курси довузівської підготовки, факультативи
 
Рахунок –
UA868201720313251001202089328
ДКСУ м. Київ 
ЄДРПОУ 39568620
оплата за гуртожиток