Іноземні студенти УМСФ – герої сюжетів новин!

Телеканал Відкритий дізнавався, що приваблює туристів та іноземних студентів у Дніпрі. Виявляється, туристи хочуть бачити, чим живе місто, а іноземні студенти прагнуть навчатися у найкращих!

Громадянин Грузії студент-першокурсник спеціальності Маркетинг Гор Степанян став героєм сюжету. Мовляв, мріяв здобувати гарну освіту і навчатися у висококваліфікованих педагогів, тому вступив до Університету митної справи та фінансів і не помилився!

Студент не лише звик до життя у воєнний час, але й планує будувати своє майбутнє в Україні.

Бажаємо Гору мирного і сповненого новими можливостями майбутнього. Запевняємо, Університет забезпечить Гору достойний рівень підготовки та перше робоче місце.

 

Дякуємо Тетяні Олександрівні Нароваткіній за співпрацю та вдосконалення освітніх програм нашого університету!

Коли збираються випускниці одного закладу, одного факультету, однієї спеціальності - чекайте на оновлення освітніх програм!
Дякуємо Тетяні Олександрівні Нароваткіній, першій заступниці начальника Головного управління ДКСУ у Дніпропетровській області, за внесення пропозицій по коригуванню професійних компонентів освітньої програми "Податкове регулювання" освітнього рівня магістр. Домовилися і про залучення фахівців казначейства до розробки навчальних програм окремих дисциплін. Щиро дякуємо за допомогу та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

Оновлення освітніх програм у сфері соціального забезпечення: співпраця з Пенсійним фондом України!

Рецензування освітніх програм відбувається постійно, відповідно до тих змін, які відбуваються у стейкголдерів. А у такого стейкголдера, як Головне управління Пенсійного фонду України в Дніпропетровській області, постійно відбуваються оновлення у роботі. Обговорили пропозиції, які надав начальник Головного управління  Юрій Козак, визначили траєкторії змін освітніх програм "Соціальне забезпечення" та "Управління соціальною безпекою". Таке спілкування дозволяє сформувати необхідні компетентності для майбутніх випускників спеціальності 232 "Соціальне забезпечення"
 
 
View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProId1527dd47ab
 
 

Відвідування Дніпропетровського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС

10 квітня здобувачі вищої освіти спеціальностей 262 "Правоохоронна діяльність" та 081 "Право" мали честь відвідати Дніпропетровський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС. Цей захід став важливим кроком у практичній підготовці майбутніх правоохоронців, надавши їм унікальну можливість ознайомитися з передовими методами криміналістичних досліджень.

Програма візиту включала ознайомлення із діяльністю нещодавно відкритої ДНК лабораторії, яка за рівнем оснащення та обсягом методик дослідження є лідируючою в Україні. Здобувачі мали змогу дізнатися про інноваційні підходи у вивченні неопізнаних загиблих воїнів та цивільних осіб, що є важливим аспектом сучасної криміналістики.

Додатково, екскурсанти відвідали блок традиційних криміналістичних досліджень, включаючи відділ балістичних досліджень та кулегільзотеку, де ознайомилися з сучасними методами балістики. Відділ дактилоскопічних досліджень представив здобувачам сучасні комп'ютерні системи дактилоскопічної ідентифікації та програмне забезпечення для криміналістичної ідентифікації особи.

Висловлюємо щиру подяку Коротаєву Володимиру Миколайовичу, директору Дніпропетровського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС, за надану можливість ознайомитися з передовими європейськими практиками криміналістичних досліджень. Цей візит сприяв не тільки збагаченню теоретичних знань, але й відкрив нові перспективи для практичного застосування цих знань у майбутній професійній діяльності здобувачів.

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProId7428345979

Нові горизонти співпраці

Днями Університет митної справи та фінансів, в особі ректора Дмитра БОЧАРОВА і  Вище професійне училище № 17, в особі директора Миколи ТЕРЕНТЬЄВА та за підтримки голови Координаційної ради з питань вищої освіти при міському голові Олега ТУПИЦІ підписали меморандум щодо встановлення та розвитку співпраці з метою підвищення якості підготовки здобувачів освіти. Сторонами було  досягнуто домовленість про співпрацю за такими напрямами, як: підготовка Університетом наукових та науково-педагогічних кадрів відповідно до потреб Училища, проведення на замовлення Училища наукових досліджень, спрямованих на розвиток науково-методологічної бази її діяльності, реалізація інших освітніх, наукових, спортивних, культурних, соціальних проєктів, у тому числі міжнародних, спрямованих на розвиток співробітництва закладів освіти, проведення для здобувачів освіти Училища лекцій та зустрічей.

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProId418850f5a8

Зустріч здобувачів ОПП «Журналістика, реклама та зв’язки з громадськістю» з виконавчим директором Асоціації незалежної преси (API) Республіки Молдова Петру Маковей

Здобувачі другого і третього курсів освітньо-професійної програми «Журналістика, реклама та зв’язки з громадськістю» зустрілись у форматі онлайн з виконавчим директором Асоціації незалежної преси (API) Республіки Молдова Петру Маковей. API є однією з найактивніших неурядових організацій у галузі ЗМІ Молдови, яка проводить кампанію проти хибної та тенденційної інформації STOP FALS, а також бере участь в розробці нормативно-правових документів щодо регуляції медіасфери республіки.

Під час зустрічі обговорювали сучасні підходи до протидії дезінформації та боротьби з російською пропагандою, ефективні способи підвищення рівня медіаграмотності споживачів масової інформації.

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProId0949fd0c28

АДРЕСА УНІВЕРСИТЕТУ

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського 2/4
 
Соціальні мережі:
Приймальна комісія:
(066) 356-91-63 (для пільгових категорій)
Email:
 
Приймальня ректора: 
 
Телефон довіри уповноваженої особи по боротьбі з корупцією:
 
 

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:

Рахунок –
UA858201720313281001201089328
ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 39568620
оплата за навчання на контрактній основі, за навчання на  військовій кафедрі, курси довузівської підготовки, факультативи
 
Рахунок –
UA868201720313251001202089328
ДКСУ м. Київ 
ЄДРПОУ 39568620
оплата за гуртожиток