Подяка від Міністерства освіти і науки України

Університет митної справи та фінансів отримав листа від Міністерства освіти і науки України, в якому було прохання висловити подяку за сприяння проведенню конкурсних випробувань «Майстер-клас» та «Урок» номінації «Основи правознавства», створення доброзичливої атмосфери змагань та комфортних умов для його учасників: директору  Наукового ліцею міжнародних відносин ІІ-ІІІ ступенів Університету митної справи та фінансів Наталії Власовій, заступниці директора з навчально-виховної роботи Ірині Гевелі, викладачу правознавства і громадянської освіти Надії Прокопенко. У листі зазначено, що цьогорічний конкурс «Учитель року – 2022», який об’єднав професійних, активних і патріотичних учителів правознавства, які продемонстрували відданість педагогічній професії, характер і стійкість, принциповість і незламність духу.

Вітаємо наших колег і бажаємо їм Перемоги й перемог, щастя і здоров'я, незгасного запалу і пристрасті у роботі, щоб виховали ще не одне гідне, розумне та освічене покоління.

Стипендії від Університету Джорджа Вашингтона (США)

 

Відділ міжнародних зв’язків інформує, що відповідно до листа МОН від 24.01.2023 № 7/29-23 Інститут європейських, російських та євразійських досліджень (The Institute for European, Russian, and Eurasian Studies, IERES) Університету Джорджа Вашингтона (м. Вашингтон, США) ухвалив рішення щодо оголошення програм на отримання стипендій для навчання українських викладачів та науковців з українознавства і міжнародних відносин, які наразі перебувають в Україні або працювали в Україні до початку неспровокованої збройної агресії росії проти нашої держави.

Стипендії надаються за наступними напрямками:

  1. Дистанційне навчання (Non-resident Fellowship):

Тривалість: 12 місяців; Терміни: вересень 2023 року – серпень 2024 року;

Всього вакансій: 12; Стипендія: 800 дол. США на місяць.

До подачі заявки запрошуються викладачі закладів вищої освіти України та науковці інших установ, тематика робіт яких пов’язана з українознавством та міжнародними відносинами. Кандидати повинні вільно володіти англійською мовою. Внутрішньо переміщеним громадянам України надаватиметься пріоритет.

Для участі у дистанційному навчанні необхідно надіслати англомовне резюме та заповнити анкету за посиланням: https://bit.ly/3ISodFr. З кандидатами буде проводитися співбесіда у форматі онлайн.

 

  1. Стипендія для молодих науковців (Junior Visiting Fellowship):

Тривалість: 12 місяців; Терміни: вересень 2023 року - серпень 2024 року;

Всього вакансій: 1; Стипендія: 60 тис. дол. США.

До подачі заявки запрошуються молоді українські науковці, які вільно володіють англійською мовою та мають наукову ступінь кандидата наук, тематика наукових робіт яких пов’язана з українознавством та міжнародними відносинами. Обраний кандидат за програмою IERES зможе продовжити наукову діяльність у США протягом 1 року.

Для подачі заявки кандидатам необхідно надіслати англомовне резюме, заповнити анкету за посиланням https://bit.ly/3GNNLks, подати пропозицію щодо наукової роботи та рекомендаційний лист. Відібрані кандидати будуть запрошені на співбесіду у форматі онлайн.

 

  1. Стипендія для старших наукових співробітників (Senior Visiting Fellowship):

Тривалість: один семестр (5 місяців); Терміни: осінь 2023 року (серпень - грудень) та весна 2024 року (січень – травень);

Всього вакансій: 2 (по 1 на кожен семестр); Стипендія: 35 тис. дол. США.

Подавати заявки можуть керівники закладів вищої освіти України професорського складу або старші наукові співробітники інших установ, тематика наукових робіт яких пов’язана з українознавством та міжнародними відносинами. Кандидати будуть запрошені терміном на 1 семестр до IERES для проведення наукової роботи та участі в інших заходах Інституту.

Для подачі заявки кандидатам необхідно надіслати англомовне резюме, заповнити анкету за посиланням https://bit.ly/3CU5CVI, подати пропозицію щодо наукової роботи та рекомендаційний лист. Відібрані кандидати будуть запрошені на співбесіду у форматі онлайн.

Кінцевий термін подачі заявок – 17 лютого 2023 року.

У разі виникнення будь-яких додаткових запитань щодо участі у програмах, IERES пропонує звертатися за роз’ясненнями за електронною поштою: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Стипендії від Корейського науково-технологічного інституту у м. Пусан

Відділ міжнародних зв’язків інформує, що відповідно до листа Посольства України в Республіці Корея від 18.01.2023 № 6157/14-830-5705 Корейська наукова академія Корейського науково-технологічного інституту у м. Пусан повідомила про можливість отримати студентами першого курсу з математики та природничих наук стипендію на 2024 рік.

Детальна інформація щодо отримання стипендії знаходиться за посиланням https://admission.ksa.hs.kr/english

Кінцевий строк подачі документів 17 березня 2023 р.

051 ЕКОНОМІКА ВІТАЄМО МАГІСТРІВ З УСПІШНИМ ЗАХИСТОМ!

Щиро вітаємо магістрів за спеціальністю 051 Економіка із успішним захистом кваліфікаційних робіт! Неймовірно, але більшість магістрів захистили результати своїх досліджень на "відмінно". Цей результат став можливим через те, що ВСІ наші випускники працюють за обраним фахом: Черкаська митниця, Департамент соціального захисту населення ДОДА, Східне міжрегіональне управління ДПС по роботі з великими платниками податків ДПС (м. Дніпро), підприємства, установи та організації різних форм власності.

Високу оцінку якості робіт відзначив голова ДЕК пан Юрій Петренко, заступник начальника Департаменту соціального захисту населення ДОДА.

Вдячні Центру фахової освіти АРМА Університету митної справи та фінансів, за долученість та цінні рекомендації щодо посилення професійних компетентностей, в особі пана Олега Журавльова, начальника Південно-східного міжрегіонального територіального управління Національного агенства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів та пані Олені Міроновій, завідувачці Сектору менеджменту активів Південно-східного міжрегіонального територіального управління Національного агенства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів.

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProIdf43a083e4e

НА ШЛЯХУ ДО СТУДЕНТСЬКОЇ РОДИНИ УМСФ!

28 січня 2023 року в Університеті митної справи та фінансів відбувся День абітурієнта, на який завітали учні комунального закладу освіти «Ліцей митно – податкової справи з посиленою військово-фізичною підготовкою» Дніпровської міської ради.

Ліцеїсти та їх батьки отримали інформацію про основні правила вступної компанії 2023 року, спеціальності і освітні програми Університету.

З великою зацікавленістю відвідувачі ознайомились із експозиціями музею митної справи в Україні, виставкою «Валюти світу», художніми галереями і спортивною базою Університету.

Щирі враження ліцеїстів засвідчили – у нас були майбутні студенти Університету! 

                                                                            Адміністрація УМСФ

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProId3063df8454

Відбулися захисти магістерських робіт за спеціальностями 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 051 «Економіка», 292 «Міжнародні економічні відносини»

З 24.01 по 27.01 на факультеті економіки, бізнесу та міжнародних відносин відбулися захисти магістерських робіт за спеціальностями 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», 051 «Економіка», 292 «Міжнародні економічні відносини».
 
Випускові кафедри щиро вдячні головам державних екзаменаційних комісій за підтримку, поради і багаторічну співпрацю, а саме:
 
Анатолію Вікторовичу Макаренку, Заслуженому економісту України, двічі Голові Державної митної служби України, Голові Наглядової ради УМСФ, Голові Митного комітету Федерації роботодавців України (ОПП «Міжнародні економічні відносини»);
 
Олегу Олександровичу Журавльову, начальнику Південно-східного міжрегіонального територіального управління Національного агенства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (ОПП «Економіка»);
 
Олені Володимирівні Мироненко, завідувачці Сектору менеджменту активів Південно-східного міжрегіонального територіального управління Національного агенства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (ОПП «Економіка»);
 
Вікторії Володимирівні Сержантовій, менеджеру про проектах ПрАТ «Одеський коньячний завод» (ОПП «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність»).
 
Окремі здобувачі вищої освіти отримали рекомендації до вступу в аспірантуру і запрошення на працевлаштування.
 
Успішні захисти, задоволення від процесу та результатів отримали всі учасники захисту магістерських робіт. Разом До Перемоги!
View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProId98bb56511b

АДРЕСА УНІВЕРСИТЕТУ

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського 2/4
Приймальна комісія:
(056) 756-05-00,
(066) 510-01-35,
(098) 451-01-82
Email:
umsf.pk@gmail.com
umsf.magistr2022@gmail.com

Приймальня ректора:
 
(056) 745-55-96
 
Телефон довіри уповноваженої особи по боротьбі з корупцією:
(056) 756-05-45

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:

Рахунок –
UA858201720313281001201089328
ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 39568620
оплата за навчання на контрактній основі, за навчання на  військовій кафедрі, курси довузівської підготовки, факультативи
 
Рахунок –
UA868201720313251001202089328
ДКСУ м. Київ 
ЄДРПОУ 39568620
оплата за гуртожиток