Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді, присвячений Дню державної служби України

У 2020 році Національним агентством України з питань державної служби започатковано Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді (далі – конкурс), метою якого стало створення умов для пошуку, підтримки і розвитку амбітної та вмотивованої молоді, розширення її участі у формуванні та реалізації державної політики і державного управління, формування інтересу у молодого покоління до державної служби.

Сучасна молодь із притаманними їй енергійністю, мобільністю, відкритістю до змін, спроможна до ефективного здійснення управлінських функцій в умовах структурних змін, в яких перебуває нині держава, і тих глобальних трансформацій, що очікують Україну у період повоєнного відновлення та відбудови.

Успіх і популярність конкурсу серед молоді у попередні два роки спонукав до продовження цього проєкту. У зв’язку з цим НАДС оголошує прийом заявок і робіт на конкурс, які можна подати з 23 червня до 23 серпня 2022 року за двома віковими категоріями: середня (15-18 років) та старша (19-23 роки) у п’яти номінаціях.

Детальнішу інформацію можна знайти на офіційному вебсайті Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді.

(http://vseukrainskyi-konkurs2020.mozello.com).

Довідка-анонс

До уваги вступників на магістерські програми 2022!

Центр профільної освіти

Університету митної справи та фінансів

повідомляє про набір слухачів на курси підготовки до складання магістерського комплексного тесту

для вступу на здобуття освітнього ступеня «магістр»:

  • право
  • міжнародне право
  • англійська мова

Програма курсів охоплює комплексну підготовку до магістерського комплексного тесту з права та міжнародного права.

Підготовка до тесту включає такі дисципліни:

адміністративне право України; адміністративне судочинство в Україні;

кримінальне право України;

кримінальне процесуальне право України;

цивільне право України;

цивільне процесуальне право України;

конституційне право України;

міжнародне публічне право;

міжнародний захист прав людини.

Навчання буде проходити дистанційно, при складанні графіку навчання будуть враховані побажання слухачів курсів щодо графіку занять та їх тривалості.                           
Для оформлення необхідно надати заяву, копію паспорта (1-2 стор), копію індивідуального податкового номеру на e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Запрошуємо всіх бажаючих на навчання на курсах!

Контакти: 
тел. 0502249502 Світлана Миколаївна,

e-mail:Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Центр профільної освіти 

Підвищення розміру плати за навчання в аспірантурі УМСФ за контрактною формою навчання

В Університеті митної справи та фінансів проведено індексацію вартості навчання в межах офіційно визначеного рівня інфляції Державною службою статистики України за 2021 рік для денної та заочної форм навчання та встановлено розмір плати за 2022-2023 навчальний рік для осіб, які навчаються за договорами, які укладені протягом 2019, 2020 та 2021 років.

 

Форма навчання

Вартість навчання, грн

 

Прийом 2019 року (весна)

 

Денна форма

17600,00

 

Заочна форма

15400,00

 

Прийом 2019 року (осінь)

 

Денна форма

18700,00

 

Заочна форма

18150,00

 

Прийом 2020 року

 

Денна форма

19800,00

 

Заочна форма

19580,00

 

Прийом 2021 року

 

Денна форма

25300,00

 

Заочна форма

 

24200,00

З ДНЕМ КОНСТИТУЦІЇ

Щорічно 28 червня в Україні відзначається День Конституції - головного закону нашої країни. Це – перша Конституція незалежної України, котра стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

Україна розпочинається з кожного з нас, тож бажаємо всім нам скорішої перемоги, миру та спокою, успіхів та процвітання!

Триває 125 доба військової агресії РФ проти України.

Світла пам'ять всім загиблим.

Слава Україні!

День митника України

Сьогодні, 24 червня 2022 року в Університеті митної справи та фінансів ранок розпочався урочистостостями з нагоди державного свята, яке відзначається щорічно 25 червня, починаючи з 1991 року. Напередодні Дня Митника України в Університеті зібралися привітати тих, хто частину свого життя присвятив цій почесній професії – боронителя кордонів нашої держави та шанованих, представників професорсько-викладацького складу і співробітників Університету, які сьогодні плідно працюють сумлінно виховуючи молоде покоління митної служби.

На заході були присутні шановні гості: 

Орлов Володимир Володимирович – Перший заступник Голови Дніпропетровської обласної адміністрації – Начальник Дніпропетровської обласної військової адміністрації, державний радник митної служби України ІІІ рангу, кандидат економічних наук;

Санжара Олександр Олександрович – секретар Дніпровської міської ради, кандидат юридичних наук, випускник Академії митної служби України;

Тупиця Олег Леонідович – радник міського голови з питань вищої освіти, доктор політичних наук, професор;

Його Високопреосвященство Архієпископ Дніпровський та Криворізький Владика СИМЕОН;

Канцлер Дніпровської Єпархії Православної Церкви України отець Віталій.

Сьогодні ми провели свої урочистості під час військової агресії Російської Федерації, яка триває вже довгих чотири місяці. Нажаль ми також отримуємо інформацію про загибель на фронті наших випускників, співробітників, близьких людей. Пам'ять про загиблих героїв присутні вшанували  хвилиною мовчання.

Гості щиро та тепло привітали всіх причетних до свята та нагородили  почесними грамотами наших колег: Гармаша Євгена Васильовича, проректора з навчальної роботи, кандидата юридичних наук, доцента, автора посібників з митного законодавства, стажера митних адміністрацій США та КНР, учасника конкурсу на голову Державної митної служби України; Приймаченка Дмитра Володимировича, проректора з наукової роботи, доктора юридичних наук, професора, автора підручників та посібників з митного права, Лауреата премії Кабінету міністрів України, нагородженого відзнаками Державної митної служби України, Почесного митника України; Ліпинського Владислава Віталійовича, директора навчально-наукового інституту права та міжнародно-правових відносин, доктора юридичних наук, доцента, радника митної справи І рангу, який має 20 років стажу в митних органах, Почесного митника України, фахівця в галузі правоохоронної діяльності в митних органах; Дубицького Дениса Павловича, начальника навчально-методичного відділу, випускнику Академії митної служби України, фахівця в галузі економічного аналізу; Щетиніна Анатолія Миколайовича, професора кафедри фінансів, банківської справи та страхування, першого декана економічного факультету Академії митної служби України; Квеліашвілі Ірину Миколаївну, професора кафедри публічного управління та митного адміністрування, радника Державної митної служби України 1 рангу, Почесного митника України, має 25 років стажу у митних органах; Олексієнка Романа Юрійовича, доцента кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності, випускника Академії митної служби України; Разумея Максима Миколайовича, доцента кафедри публічного управління та митного адміністрування, випускника Академії митної служби України; Комарову Тамару Андріївну, провідного фахівця фінансово-бухгалтерської служби Університету; Купу Ольгу Юріївну, провідного фахівця відділу кадрів Університету; Шило Станіслава Миколайовича, старшого інспектора режимно-секретного відділу Університету.

    

Його Високопреосвященство Архієпископ Дніпровський та Криворізький Владика СИМЕОН привітав та нагородив грамотами: Бочарова Дмитра Олександровича – ректора Університету митної справи та фінансів, кандидат юридичних наук, доцент, який обіймав посади декана юридичного факультету Академії митної служби України, завідувача кафедри теорії та історії держави і права Університету митної справи та фінансів;  Ченцова Віктора Васильовича – доктор історичних наук, доктор наук з державного управління, професор, ректор Академії митної служби України, перший проректор Університету митної справи та фінансів, голова Вченої ради Університету митної справи та фінансів, академік Академії політичних наук, Заслужений діяч науки і техніки України, почесний митник України, почесний громадянин м. Дніпра; Даценко Вікторію Володимирівну – декана факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин Університету, кандидат економічних наук, доцента; Шевченка Романа Павловича, начальника адміністративно-господарського відділу Університету, випускника Академії митної служби України; Гриценка Анатоля Миколайовича, начальника режимно-секретного відділу; Разживіна Віталія Миколайовича, начальника відділу міжнародних зав’язків Університету, випускника Академії митної служби України, кандидата економічних наук; 

Зі словами вітання до присутніх звернувся Перший проректор, голова Вченої ради Університету митної справи та фінансів Віктор Васильович Ченцов, який приєднався до привітань на адресу всіх митників. Побажав їм успіхів у праці, міцного здоров’я та благополуччя й Мирного неба нашій славетній Україні!

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/blog#sigProId7df78265a6

З ДНЕМ МИТНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ

Шановні колеги!

Щорічно 25 червня в Україні відзначається День митника. Митна служба держави – невід’ємна складова суверенітету і незалежності України, запорука забезпечення захисту державних економічних інтересів.

Адміністрація Університету митної справи та фінансів щиро вітає всіх причетних до цього свята, всіх для кого основним завданням є контроль і порядок на митному кордоні нашої країни! Дякуємо вам за ваш нелегкий труд, який йде на благо нашої держави і для кожної людини окремо. Ми цінуємо вашу роботу і бажаємо вам Перемоги, миру, здоров'я і всього самого найкращого.

АДРЕСА УНІВЕРСИТЕТУ

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського
(Дзержинського), 2/4
Приймальна комісія:
(056) 756-05-00,
(066) 510-01-35,
(098) 451-01-82
Email:
umsf.pk@gmail.com
umsf.magistr2022@gmail.com

Приймальня ректора:
 
(056) 745-55-96
 
Телефон довіри уповноваженої особи по боротьбі з корупцією:
(056) 756-05-45

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:

Рахунок –
UA858201720313281001201089328
ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 39568620
оплата за навчання на контрактній основі, за навчання на  військовій кафедрі, курси довузівської підготовки, факультативи
 
Рахунок –
UA868201720313251001202089328
ДКСУ м. Київ 
ЄДРПОУ 39568620
оплата за гуртожиток