ЗАСІДАННЯ ВЧЕНОЇ РАДИ УМСФ

28 листопада відбулося чергове засідання Вченої ради УМСФ, на якому одним з основних питань порядку денного було присвоєння вченого звання доцента та професора, обрання на посади завідувачів кафедрами та директора бібліотеки. Шляхом таємного голосування Вченою радою обрано, в т.ч. завідувача кафедри психології Панфілову Г.Б., завідувача кафедри журналістики Кодацьку Н.О., завідувача кафедри фізичного виховання та спеціальної підготовки Луценко І.М., завідувача кафедри маркетингу Хурдей В.Д., завідувача кафедри гуманітарної підготовки, філософії та митної ідентифікації культурних цінностей Калашникову О.Л., завідувача кафедри туризму та готельно-ресторанної справи Кучер М.М.

Щиро вітаємо наших колег! Бажаємо їм наснаги в подальшій праці, високих наукових здобутків та досягнення поставлених цілей!

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/index.php/blog#sigProId3258c6e6c0

До уваги мешканців гуртожитків №1,2,3,4 Університету!

ОГОЛОШЕННЯ!

На підставі загального рішення ректорату та студентського парламенту УМСФ прийняте рішення щодо подачі гарячої води за наступним графіком:

 

Вівторок

18:00-20:00

Четвер 

18:00-20:00

Субота 

18:00-20:00

Blackout. Журналісти, готуємось до зими!

28 листопада викладачі кафедри журналістики взяли участь у вебінарі «Blackout. Журналісти, готуємось до зими», організованому Інститутом Політичної Інформації. Спікером вебінару виступив Антон Фарб, автор онлайн-курсів з безпеки, тренінгів та майстер-класів по самообороні, президент Федерації крав-мага України, CEO & Founder Krav Group International, письменник, публіцист. 

Під час зустрічі обговорювали такі проблемні питання: мета «виживання» та його завдання, «Правило трійок» і чому воно не завжди працює, розстановка пріоритетів та планування запасів, калькуляція бюджету виживання, створення мікроклімату в оселі та офісі, різні способи обігріву, вода та їжа - скільки, де і як зберігати, комплектування аптечки, забезпечення зв'язку, зброя та необхідні інструменти в роботі журналістів.

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/index.php/blog#sigProId6237220818

ПРО АДАПТАЦІЮ ПОДАТКОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА ДО УМОВ ВОЄННОГО ЧАСУ

Студенти 4 курсу спеціальності «Облік і оподаткування» та викладачі кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткування були запрошені та прийняли участь у заході, який проводився у рамках програми «Антикризова платформа: об’єднаний економічний фронт двох регіонів». Цей захід реалізують Дніпропетровська та Чернігівська регіональні торгово-промислові палати у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського Союзу.

Про податкові зміни і послаблення і про те, чим може сьогодні скористуватися бізнес, на вебінарі «Податкові послаблення під час воєнного стану» 22 листопада розповіла Ірина Титарчук, виконавча директорка Українського центру сприяння інвестиціям та торгівлі, к. е. н., доцентка Києво-Могилянської академії, співзасновниця платформи Women IN.UA.

Було повідомлено, що в Україні прийнято 22 закони про внесення змін до Податкового Кодексу України, які стосуються бізнесу, серед них:

 • скасування відповідальності за порушення;
 • заборона перевірок;
 • часткове відновлення перевірок;
 • поетапне відновлення відповідальності;
 • скасування раніше наданих пільг;
 • звільнення від плати за землю та екологічного податку;
 • розширення та уточнення норм щодо зупинення строків звітування на час війни;
 • зменшення податків на пальне та товари для оборони;
 • розширення податкових пільг при наданні благодійної допомоги;
 • полегшено формування податкового кредиту з ПДВ;
 • зміни трудового законодавства ті інше.

Студенти та викладачі мали можливість обговорти із фахівцями такі актуальні питання: хто звільняється від податкової відповідальності, як підтвердити неможливість виконання податкових обов’язків, які види перевірок може проводити податкова в умовах воєнного стану, як оподатковується та звітує ФОП під час війни, як уникнути чи мінімізувати ризик подвійного оподаткування і як оподатковуються гранти? 

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/index.php/blog#sigProIddf8dabf3ac

І знову переможці серед нас!

І знову переможці серед нас! Незважаючи на такий важкий період для нашої країни, провідні спортсмени з різних видів спорту продовжують тренувальний процес і змагальну діяльність.

Протягом літнього і осіннього сезонів 2022 року студент Університету митної справи та фінансів, факультету управління – Назар Кулєшов (гр. М-20-3) двічі ставав срібним призером Кубків Європи з дзюдо.

У липні європейські змагання відбулися у Празі, а майже нещодавно, у жовтні - Кубок Європи серед юніорів і юніорок (спортсменів не старше 21 року) приймав румунський Клуж.

У змаганнях приймали участь 22 країни і 125 спортсменів. Дніпро гідно представив Україну, серед найкращих і наш Назар, який на останніх змаганнях приймав участь у ваговій категорії до 73 кг. Виборовши перемоги у двобіях з латвійцем Потаповса та португальцем Гомезом, у фіналі він поступився господаря турніру – румуну, Роберту Болдісу.

Вітаємо нашого чемпіона та бажаємо майбутніх вдалих стартів!

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/index.php/blog#sigProId1af3940800

Зустріч студентів спеціальностей 122- комп'ютерні науки та 121 – інженерія програмного забезпечення з представниками компанії Luxoft Ukraine

Студенти спеціальностей 122- комп’ютерні науки та 121 – інженерія програмного забезпечення та викладачі кафедри прийняли участь в зустрічі з представниками компанії Luxoft Ukraine, яка була організована нашими давніми друзями IТ Dnipro Community. Luxoft входить до числа найбільших ІТ-компаній України та створює інноваційні технологічні рішення для клієнтів у сферах фінансів, автомобілебудування, енергетики, рітейлу, охорони здоров’я, туризму, медіа та розваг, тощо. На зустрічі обговорювались питання актуальних напрямків в ІТ галузі, найпопулярніші Soft Skils, вакансії для інтернів, спеціалізації в ІТ, фінансові можливості в ІТ галузі. Були розглянуті міфи про ІТ галузь. Цікавим був віртуальний тур по офісу компанії.

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/index.php/blog#sigProId8990dd2fe8

АДРЕСА УНІВЕРСИТЕТУ

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського
(Дзержинського), 2/4
Приймальна комісія:
(056) 756-05-00,
(066) 510-01-35,
(098) 451-01-82
Email:
umsf.pk@gmail.com
umsf.magistr2022@gmail.com

Приймальня ректора:
 
(056) 745-55-96
 
Телефон довіри уповноваженої особи по боротьбі з корупцією:
(056) 756-05-45

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:

Рахунок –
UA858201720313281001201089328
ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 39568620
оплата за навчання на контрактній основі, за навчання на  військовій кафедрі, курси довузівської підготовки, факультативи
 
Рахунок –
UA868201720313251001202089328
ДКСУ м. Київ 
ЄДРПОУ 39568620
оплата за гуртожиток