Міжнародна літня школа з підприємництва та венчурної діяльності – університет Вааси (Фінляндія)

Дедлайн: 15 травня 2025 року

Формат: Академічна програма (3 тижні)

Мета: Отримати знання та навички з підприємництва в міжнародному середовищі

Переваги:

  • Курси від провідних експертів та представників бізнесу
  • Міждисциплінарне навчання у мультинаціональному середовищі
  • Практичні воркшопи, дискусії, симуляції
  • Заходи на узбережжі Балтійського моря в енергетичній столиці Півночі — Ваасі
  • Можливість отримати до 10 ECTS кредитів

Вимоги до кандидатів:

  • Вік: 18+
  • Студенти або випускники університетів (будь-який рівень і спеціальність)
  • Вільне володіння англійською мовою
  • Зацікавленість у підприємництві або створенні стартапу

Вартість:

  • Безкоштовно для студентів Університету Вааси, його партнерів (в т.ч. GBSN та HERMES)
  • Для інших студентів – 150 євро / ECTS
  • Університет не надає житло, візову чи транспортну підтримку

 

Як подати заявку?

  • Деталі: Summer School Programme

(https://www.uwasa.fi/en/summer-school?utm_source=pdf&utm_medium=email&utm_campaign=summerschool2025&utm_content=summerschool)Реєстрація: Application

(https://link.webropolsurveys.com/Participation/Public/315a9bc1-b060-4ad8-8805-32e5e0cc1798?displayId=Fin3349589)

  • Контакт: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Фахівці ГУ ДПС у Дніпропетровській області про облік податків: практичні аспекти

Для здобувачів освіти ОП «Податкове регулювання», «Соціальне забезпечення», а також тих, хто вивчає вибіркову компоненту «Податкова система», фахівцями Головного управління Державної податкової служби України у Дніпропетровській області було проведено практичне заняття з питань обліку надходжень податків, облікових реєстрів, порядку та форм розрахунків з бюджетом, контролю за своєчасним надходженням податків. Окрім того, обговорили питання оподаткування благодійної допомоги; доходів, отриманих за договорами страхування життя, недержавного пенсійного забезпечення, пенсійних внесків.

Всі, хто долучився до онлайн зустрічі, отримали практичні навички та можливість зануритися у реалії роботи податківців. Фахівці управління економічного аналізу ГУ ДПС поділилися практичними кейсами та порадами, як правильно вести облік податкових надходжень, щоб забезпечити прозорість діяльності та яке значення має заповнення облікових реєстрів для контролю за рухом коштів.

Дякуємо нашим постійним партнерам за таку плідну співпрацю!

 

В Університеті митної справи та фінансів відбувся семінар-нарада «Грані співпраці»

8 травня 2025 року в Університеті митної справи та фінансів відбувся міжрівневий семінар-нарада на тему «Грані співпраці: органи управління освітою – заклади загальної середньої освіти – заклади вищої освіти». Захід об’єднав близько 300 представників органів управління освітою територіальних громад, керівників і вчителів шкіл, а також батьківську громадськість.

Модератором події виступив Микола Кравченко, д.е.н., професор, заступник начальника управління науки, вищої та професійної освіти – начальник відділу науки і вищої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації.

Після офіційної реєстрації та ознайомчої екскурсії університетом учасники заходу долучилися до основної програми, що розпочалася з хвилини мовчання та виконання Державного Гімну України.

Серед ключових спікерів:

Антон Демура, к.т.н., заступник директора департаменту освіти і науки Дніпропетровської обласноїа державної адміністрації;

Віктор Ченцов, д.і.н., д.держ.упр., професор, голова Вченої ради Університету митної справи та фінансів, який окреслив переваги навчання у ЗВО області;

Марина Горбенко-Хвастунова, директор Дніпропетровського регіонального центру оцінювання якості освіти, яка розповіла про особливості національного мультипредметного тесту 2025 року;

Володимир Сергієнко, директор Солонянського ліцею, який підняв важливі питання взаємодії між ЗЗСО та ЗВО.

У другій частині семінару відбулася робота в тематичних секціях:

для керівників органів управління освітою – Олена Ісаєва, заступник директора департаменту – начальник управління дошкільної, позашкільної та загальної середньої освіти департаменту освіти і науки облдержадміністрації;

для викладачів предметів: «Історія», «Захист України», «Іноземна мова» – визнані фахівці у своїх галузях: Олег Морозов, д.і.н., проф., завідувач кафедри історії та теорії держави і права УМСФ; Олег Поплавський, к.і.н., доцент, начальник військової кафедри УМСФ; Ірина Луценко, к.н. з фізичного виховання та спорту, майстер спорту України завідувачка кафедри спеціально підготовки; Вікторія Даценко, д.е.н, доцент, декан факультету економіки, бізнесу та міжнародних відносин, а також Чой Кванг Сун, професор кафедри іноземної філології, перекладу та професійної мовної підготовки , директор Українсько-Корейського Центру, директор Інституту Короля Седжона.

Завершився захід оглядом музейних експозицій університету, які знайомлять гостей із історією митної справи в Україні та традиціями закладу.

Учасники семінару акцентували увагу на необхідності проведення роз’яснювальної роботи щодо переваг наших навчальних закладів, розвіювання міфів про занедбаність і руйнування української освіти, переконувати абітурієнтів і батьків залишатися навчатися та працювати в Україні.

Семінар-нарада «Грані співпраці» стала ефективним майданчиком для обміну досвідом, обговорення освітніх викликів і пошуку нових шляхів співпраці між різними ланками освітньої системи.

 

Більше фото дивитись тут.

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/index.php/blog#sigProId9f4282368d

Перспективи розвитку ринку віртуальних активів в умовах торгівельної війни

15 травня об 11-20 кафедра фінансів, банківської справи і страхування запрошує на відкриту лекцію Президента Асоціації "Дніпровський Банківський Союз", керівника Міжрегіонального центру інноваційного розвитку банківської системи України, к.е.н. Володимира Косюги про перспективи розвитку ринку віртуальних активів, альтернативні платіжні системи і новітні банківські технології.

Запрошуємо всіх бажаючих приєднатися в режимі відеоконференції! Чекаємо на ваші пропозиції щодо участі та можливого розширення переліку питань на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

 

Стажування В Міністерстві закордонних справ України

Кафедра міжнародного права ННІ права та міжнародно-правових відносин УМСФ вітає студентку гр. МП 22-2 Освітньої програми МІЖНАРОДНЕ ПРАВО Марію Віталіївну Біліченко з успішним відбором і початком проходження стажування в Департаменті публічної дипломатії та комунікацій Міністерства закордонних справ України. За період з 15 квітня по 20 червня 2025 року вона матиме можливість ознайомитися з практичними аспектами дипломатичної служби, отримати досвід роботи у державній установі та долучитися до формування зовнішньої політики країни.

Кафедра міжнародного права ННІ та міжнародно-правових відносин УМСФ запрошує абітурієнтів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти в 2025 році обирати для навчання Освітню програму «Міжнародне право» та спеціальність D9 «Міжнародне право».

За більш детальною інформацією про спеціальність та навчання пропонуємо звертатись до завідувача кафедри міжнародного права

Сергія Михайловича Перепьолкіна

(+38 067-180-49-48)

 

Підписано Меморандум про співпрацю між Університетом митної справи та фінансів та Дніпровською районною радою

У травні 2025 року, за сприяння голови Координаційної ради з питань вищої освіти при міському голові – Олега Леонідовича Тупиці, між Університетом митної справи та фінансів і Дніпровською районною радою Дніпропетровської області було підписано Меморандум про співпрацю.

Документ засвідчили голова Вченої ради Університету Віктор Васильович Ченцов та голова районної ради Максим Олександрович Лещенко.

Меморандум передбачає встановлення і розвиток партнерських відносин у сфері реалізації освітніх, наукових, культурних та соціальних проєктів. Співпраця ґрунтується на принципах рівноправності, добровільності, законності та сприяння розвитку громадянського суспільства.

Серед основних напрямів взаємодії:

обмін інформацією та ініціативами щодо спільних освітніх і наукових заходів;

проходження практики здобувачами освіти УМСФ у структурах місцевого самоврядування;

проведення тематичних тренінгів, семінарів, курсів підвищення кваліфікації;

підтримка проєктів, що спрямовані на розвиток регіональної спільноти.

Університет митної справи та фінансів продовжує активно розвивати партнерську мережу співпраці з органами влади, бізнесом і громадським сектором, зміцнюючи роль освіти як платформи суспільних змін та інновацій.

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/index.php/blog#sigProId91487cccbb

АДРЕСА УНІВЕРСИТЕТУ

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського 2/4
 
Соціальні мережі УМСФ:
 
Музей УМСФ:
Instagram: customs_museum
 
Приймальна комісія:
(066) 356-91-63 (для пільгових категорій)
Email:
 
Приймальня ректора: 
 
Телефон довіри уповноваженої особи по боротьбі з корупцією:
 
 

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:

Рахунок –
UA858201720313281001201089328
ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 39568620
оплата за навчання на контрактній основі, за навчання на  військовій кафедрі, курси довузівської підготовки, факультативи
 
Рахунок –
UA868201720313251001202089328
ДКСУ м. Київ 
ЄДРПОУ 39568620
оплата за гуртожиток