Онлайн школа від Представництва ЄС: нові можливості для молоді України

Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір школярів, студентів та аспірантів для участі в Онлайн школі EU Study Days-2025.

Кінцева дата подачі заявок: 19 травня 2025 року о 23:00.

Період навчання: з 26 травня по 12 липня 2025 року.

Хто може стати учасником?

Студенти останніх курсів бакалаврату та студенти магістратури українських університетів денної форми навчання, аспіранти будь-якої форми навчання. Вік - до 25 років.

Більше інформації про Онлайн школу EU Study Days на сторінці проєкту: https://www.eustudydays.in.ua/?p=9093

Для участі потрібно заповнити заявку:

для студентів та аспірантів: https://bit.ly/eustudydays_students_april_2025

У разі успішного проходження конкурсу за заявками пройти онлайн-тестування на платформі https://www.eustudydays.in.ua/

Гостьова лекція пані Галини Татаренко для здобувачів і викладачів УМСФ

16 квітня 2025 р. к.ю.н., професорка Східноукраїнського університету імені Володимира Даля (м. Київ) провела актуальну лекцію для спільноти УМСФ на тему "Гендерно-зумовлене насильство як вияв гендерної нерівності та порушення прав людини в умовах збройного конфлікту".

Лекція присвячена вкрай актуальній проблематиці етимології дефініцій та доречності використання в дискурсі "обумовленого" чи "зумовленого" насильства в умовах конфліктів, в правовому полі. Посилання на правові механізми та приклади судових прецедентів, наведення статистичних даних щодо злочинів та відповідальності за скоєне збагатили знання слухачів та спонукали до активних питань серед молоді.

Під час лекції було й незначне тестове завдання, результати якого стали несподіваними та дуже приємними для наших студентів, які отримали Сертифікат учасника заходу за підписом декана юридичного факультету СНУ ім.В.Даля к.ю.н., проф. пані Олени Арсентьєвої!

Ректор Університету, к.ю.н., проф., академік Академії політичних наук пан Дмитро Бочаров подякував пані Галині за лекцію, наголосивши, що така співпраця між університетами є важливою.

Щиро дякуємо Галині Вікторівні за цікавий фундаментальний матеріал та конструктивний діалог!
Сподіваємося на подальшу співпрацю!

 

Міжнародний саміт української та угорської молоді #NOVAdays2025

10–11 травня 2025 року в місті Будапешт (Угорщина) відбудеться Міжнародний саміт української та угорської молоді «#NOVAdays2025» за підтримки Експертної ради студентства закладів вищої освіти України.

Саміт стане платформою для обміну досвідом й діалогу між молоддю та представниками органів влади України й Угорщини.

Хто може взяти участь:

Представники органів студентського самоврядування, здобувачі освіти, викладачі та молодь віком від 17 до 35 років.

Реєстрація триває до 25 квітня 2025 року

Заповнити анкету для участі можна за посиланням:

https://forms.gle/SHXxXS8ZkkZiJwrd8

Детальна інформація про програму, локацію та умови участі — за посиланням:

https://facebook.com/events/s/novadays-2025-international-su/8545542425551543. (https://facebook.com/events/s/novadays-2025-international-su/8545542425551543.)

УЧАСТЬ У ВОРКШОПІ: «ПРАВА ЛЮДИНИ В КОНТЕКСТІ БЕЗПЕКИ ТА ЗМІН КЛІМАТУ»

10 квітня 2025 року студенти другого курсу спеціальності Міжнародне право, спільно з доцентом кафедри міжнародного права Лілією ЛАБЕНСЬКОЮ, взяли участь у воркшопі: «Права людини в контексті безпеки та змін клімату», організованому відділенням Асоціації правників України в Тернопільській області на базі Юридичного факультету Західноукраїнського національного, з можливістю долучитися он-лайн. Здобувачі Юридичного факультету Західноукраїнського національного університету презентували для обговорення теоретичні та практичні кейси щодо питань: «Як зміни клімату впливають на фундаментальні права людини? Які виклики постають перед правовими системами різних країн у сфері екологічної безпеки? Як забезпечити права внутрішньо переміщених осіб та екологічних мігрантів?». Ці та інші питання обговорювалися під час воркшопу за участі провідних експертів: правозахисників, екологічних активістів, науковців у сфері права та міжнародних відносин, представників громадських організацій. Захід став чудовою можливістю для студентів, дослідників і всіх, хто цікавиться питаннями прав людини та екологічної безпеки, дізнатися більше про правові механізми захисту в умовах кліматичних змін.

Кафедра міжнародного права вдячна організаторам воркшопу за запрошення та можливість долучитися студентам Університету митної справи та фінансів – майбутнім фахівцям в галузі міжнародного права до заходів, ініційованих їх майбутніми колегами - студентами Юридичного факультету Західноукраїнського національного університету, що стосуються актуальних питань забезпечення прав людини.

Кафедра міжнародного права ННІ права та міжнародно-правових відносин УМСФ запрошує абітурієнтів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 2025 року обирати для навчання спеціальність D9 «Міжнародне право».

 

За більш детальною інформацією про спеціальність та навчання пропонуємо звертатись до завідувача кафедри міжнародного права

Сергія Михайловича Перепьолкіна

(+38 067-180-49-48)

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/index.php/blog#sigProIdde24745ba2

Особливості забезпечення фінансової стабільності бізнесу

16 квітня 2025 року відбувся вебінар на тему: «Фінанси бізнесу: як побудувати порядок в фінансах саме зараз». Спікером заходу виступив Олексій Барінов, провідний фінансовий консультант із м. Дніпро.

Під час вебінару Олексій Барінов поділився своїм професійним досвідом із здобувачами вищої освіти та викладачами освітніх програм бакалаврського рівня «Готельно-ресторанна справа» та «Туризм», а також міждисциплінарної, міжгалузевої освітньо-наукової програми другого (магістерського) рівня «Готельно-ресторанна справа та громадське харчування» Університету митної справи та фінансів.

На зустрічі були розглянуті практичні аспекти забезпечення фінансової стабільності бізнесу, проведення фінансового check-up, побудови платіжного календаря, а також акцентовано увагу на важливості поділу особистих і бізнес-фінансів.

Захід став цінним майданчиком для обміну знаннями, сприяв підвищенню професійної обізнаності майбутніх фахівців та поглибленню їх розуміння фінансових процесів у сфері готельно-ресторанного бізнесу.

View the embedded image gallery online at:
http://umsf.dp.ua/index.php/blog#sigProIdedbc7baaf8

Професійна орієнтація молоді Дніпра як складова формування кадрового потенціалу для повоєнної відбудови України

23 квітня 2025 року Департамент гуманітарної політики Дніпровської міської ради та Координаційна рада з питань вищої освіти при Дніпровському міському голові проведуть І Дніпровську міську науково-практичну конференцію з питань профорієнтації молоді на базі Університету митної справи та фінансів.

Метою конференції є обговорення актуальних викликів та пошук ефективних рішень у сфері професійної орієнтації молоді як ключової складової у формуванні майбутнього кадрового потенціалу України в умовах післявоєнної відбудови.

Учасники: Керівники закладів вищої, фахової передвищої, професійної (професійно-технічної), загальної середньої освіти, представники органів місцевого самоврядування, бізнесу та батьківської громадськості.

Після завершення конференції охочі зможуть відвідати музейну експозицію Університету митної справи та фінансів.

Запрошуємо до участі всіх зацікавлених у розвитку сучасної системи профорієнтації молоді!

Разом формуємо кадрове майбутнє України та запрошуємо розпочати свій шлях до успішної кар'єри разом.

 

АДРЕСА УНІВЕРСИТЕТУ

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського 2/4
 
Соціальні мережі УМСФ:
 
Музей УМСФ:
Instagram: customs_museum
 
Приймальна комісія:
(066) 356-91-63 (для пільгових категорій)
Email:
 
Приймальня ректора: 
 
Телефон довіри уповноваженої особи по боротьбі з корупцією:
 
 

РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ОПЛАТИ:

Рахунок –
UA858201720313281001201089328
ДКСУ м. Київ
ЄДРПОУ 39568620
оплата за навчання на контрактній основі, за навчання на  військовій кафедрі, курси довузівської підготовки, факультативи
 
Рахунок –
UA868201720313251001202089328
ДКСУ м. Київ 
ЄДРПОУ 39568620
оплата за гуртожиток