ІІ ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА З МІЖНАРОДНОГО ГУМАНІТАРНОГО ПРАВА: УЧАСНИКИ ЗБРОЙНИХ КОНФЛІКТІВ

На продовження ІІ Всеукраїнської школи з міжнародного гуманітарного права 16 листопада 2022 року Університет митної справи та фінансів разом з ELSA Dnipro, адвокатськими об’єднаннями «Поповський і партнери» та «Новум» запросили слухачів на чергову зустріч.

Четверта сесія Школи була присвячена основним суб’єктам міжнародного гуманітарного права - «Учасникам збройних конфліктів». Спікером сесії виступив адвокат, керуючий партнер Адвокатського об’єднання «Поповський і партнери», професор, доктор наук в галузі права - Дмитро ПОПОВСЬКИЙ.

Під час виступу пан Дмитро, посилаючись міжнародні договори, звичаєві норми та авторитетні закордонні наукові джерела, докладно розповів слухачам Школи про правовий статус комбатантів та некомбатантів, особливості їх розрізнення та поводження. Також детально було розглянуто дискусійне питання щодо правового статусу незаконних комбатантів. По завершені виступу та обговорення пан Дмитро відповів на запитання слухачів Школи і надав власні поради щодо дослідження заявленої проблематики міжнародного гуманітарного права та професійного саморозвитку!

 

Наступна сесія ІІ Всеукраїнської школи з міжнародного гуманітарного права відбудеться 23 листопада 2022 року з 16:00 до 17:40. Всі зареєстровані учасники отримають посилання на ZOOM-зустріч напередодні заходу на e-mail, вказаний при реєстрації.

 

Університет митної справи та фінансів висловлює вдячність ELSA Дніпро, спікерам та слухачам Школи за ініціативу та зацікавленість у заході! Далі буде!