Кафедра формує та надає фундаментальні знання і фахові навички в застосуванні інформаційних технологій, фінансових технологій, експлуатації інформаційних систем (сервісів) та забезпечення кібербезпеки.

Кафедру засновано у 2017 року як випускаючу за спеціальністю «Кібербезпека» освітньою програмою 125 спеціальності «Кібербезпека »
Викладачами кафедри здійснюється підготовка бакалаврів. Фахівці у даній сфері можуть здійснювати професійну діяльність у малому і середньому бізнесі, на підприємствах та установах різних форм власності, виробничої та невиробничої сфери, органах державного і місцевого управління, освітніх та наукових закладах, відомствах , що належать до силового блоку.
Мета навчання бакалаврів – підготовка фахівців, здатних розробляти і використовувати технології інформаційної безпеки.У сучасних інформаційно технічних мережах використовую чи Европеййські стандарті інформаційної безпеки , зокрема Cisco.
На кафедрі кібербезпеки та інформаційних технологій працюють 9 викладачів, з них 3 професори- доктора наук, 6 науковий ступінь кандидата технічних наук; 2 – звання професора, 4– звання доцента.
На кафедрі функціонує беспроводова лабораторія дослідження людино-машинного взаємодії, та кібербезпеки.
Лабораторія була відкрита для підтримки навчального процесу індустріальними курсами. В освітню програму «Кібербезпека » та відповідний навчальний план впроваджені ряд курсів Cisco. Студенти виконують практичні завдання на реальному мережевому устаткуванні Cisco. Після успішного тестування студенти отримають сертифікати Cisco. Лабораторія дослідження людино-машинного взаємодії оснащена мобільним програмно-технічним комплексом Asteriks, UBNT, MIKROTIK, котре використовується при досліджені проблем інтерфейсів користувача. Візуально, результати досліджень можуть бути представлені, наприклад, у вигляді візуальних маршрутів, теплових карт, карт непрозорості або кластерів, віртуальних сервісів.
Наші партнери
На кафедрі кібербезпеки та інформаційних технологій ведеться активна співпраця у галузі освіти та наукових досліджень із провідними ІТ-компаніями. Викладачі кафедри та студенти, що навчаються за напрямом кафедри, активно використовують ресурси хмарних обчислень та взастосовують технології сучасних мереж й засоби кібербезпеки разом із провідними фахівцями світу. Наші партнери:



Нарада кафедри кібербезпеки та інноваційних технологій в рамках роботи CI.DP.UA

Відкритий онлайн-захід для студентів 125 спеціальності “Кібернетичні аспекти фінансової розвідки”

27 жовтня почав працювати сайт СІ.DP.UA Центрy кіберінтелекту та інновацій у сфері безпеки
Рибальченко Людмила Володимирівна

Центр кіберінтелекту та інновацій в освіті

Відкриття Центру кіберінтелекту та інновацій у сфері безпеки

Ремонт оптоволоконного кабелю студентами 125 спеціальності

Студенти УМСФ на ICPC 2024 20 жовтня 2024 року

Студенти УМСФ взяли участь у ICPC 2024

Збори наукових гуртків студентів спеціальності 125 в УМСФ

Першість України з командного програмування 2024

Відбудова Mesh-системи в Університеті митної справи та фінансів

Захід з популяризації академічної доброчесності
