В УМСФ відбувся День абітурієнта ОНЛАЙН!

18 березня 2023 року в Університеті відбувся День абітурієнта онлайн. З привітальним словом виступив ректор Університету Дмитро Бочаров, який розповів майбутнім вступникам та їхнім батькам про переваги навчання в Університеті.

Модератором зустрічі виступила відповідальний секретар приймальної комісії Вікторія Тараненко, яка представила учасникам відеоконференції деканів факультетів, директора інституту, які розповіли про специфіку навчання та актуальність освітніх програм (спеціальностей) Університету, міжнародні можливості та нові спеціальності. 

Представники факультетів розповіли про Профільні центри Університету, які надають нашим студентам бази практик та у подальшому допомагають працевлаштуванню. 

Під час заходу, відповідальний секретар приймальної комісії Вікторія Тараненко розповіла про особливості складання НМТ у 2023 році, предмети, які будуть складатися, терміни вступної кампанії та можливості щодо подачі документів на різні спеціальності. Також, відповіла на питання, які найбільш цікавлять майбутніх абітурієнтів. 

А ми запрошуємо безкоштовно відвідати наш Музей історії митної справи та експозицію «Валюти світу» та познайомитися з історією розвитку митної справи в Україні у зручний час, за попередньою домовленістю.

 

До наступних зустрічей! Сподіваємося, вже у стінах нашого університету.