Вітаємо Чемпіона!

Кіокушинкай Карате

5-6 жовтня 2024 року Дніпро приймав Кубок України з кіокушинкай карате. 550 кращих спортсменів з 12 регіонів нашої країни здобували нагороди на базі СК «Олімпійські резерви». Дніпропетровську область та Університет митної справи та фінансів на цих змаганнях представив Володимир Єжелев, студент ННІ права та міжнародно-правових відносин, група П-24-3.

Протягом одного змагального дня Володимир провів три блискучі двобої, в яких отримав впевнені перемоги. В загальному підсумку став чемпіоном України у ваговій категорії 80 кг, здобувши золотий кубок турніру.

Вітаємо нашого ЧЕМПІОНА!

Спортивні заходи в університеті

Нагадуємо, що цього тижня відбудуться перші змагання міжфакультетської першості Університету. Чекаємо всіх учасників та вболівальників на змаганнях з волейболу - 10 жовтня; змаганнях з футболу - 11 жовтня. Початок змагань, відповідно, о 0900 та 1000.