Вітаємо переможців!

Групова естетична гімнастика

20-22 вересня 2024 року збірна команда Дніпропетровської області з групової естетичної гімнастики під керівництвом Вікторії Кондратенко доцента кафедри фізичного виховання та спеціальної підготовки, головного тренера та президента обласної федерації з групової естетичної гімнасти взяла участь у Чемпіонаті України.

Турнір приймала Вінниця, змагальні виступи представили понад 350 учасниць з 42 команд різних регіонів нашої країни.

Наші старші дівчата 16+ з команди «Delice» вибороли ІІІ місце у Кубку України з короткої програми. Постановки вражали своєю різноманітністю та красою, відчувалась напружена боротьба.

Також, в рамках цього турніру відбулись Всеукраїнські змагання з естетичної групової гімнастики «Осінній бал» з довгої та короткої програми. Тут наші спортсменки зібрали крутезний кошик нагод:

1 місце - Delice Splash 10-12 років категорія А коротка програма

1 місце - Delice Splash 10-12 років категорія В довга програма