ВІЗІЯ: МАЙБУТНЄ ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННОГО І ТУРИСТИЧНОГО СЕРВІСУ ЗАХІДНОГО РЕГІОНУ УКРАЇНИ

01 травня 2024 року здобувачі вищої освіти, що навчаються за освітньо-професійними програмами «Туризм» та «Готельно-ресторанна справа», а також викладачі кафедри міжнародного туризму та готельно-ресторанного бізнесу Університету митної справи та фінансів приєднались до круглого столу «Візія: майбутнє готельно-ресторанного і туристичного сервісу Західного регіону України».

Спікерами заходу виступили:

  1. Дарія Сонячна, радниця голови Державного агенства із розвитку туризму України із доповіддю на тему: «Розвиток трансобласних туристичних маршрутів: створення туристичних магнітів та їх промоція».
  2. Сергій Толстихін, експерт з розвитку туризму в громадах, власник сільської зеленої садиби на Бакоті «Дім мандрівника», автор туристичних карт і маршрутів із доповіддю на тему: «Від розважального до реабілітаційного туризму. Приклади з Бакоти».
  3. Інеса Носенко, голова правління ГО «Дивосвіт», членкиня правління «Спілки зеленого сільського туризму України» із доповіддю на тему: «Практика створення інклюзивного, полікультурного, туристичного об’єкту у депресивному селі: успіхи, невдачі та можливості».
  4. Олександр Коваль, керівник «Турінформ Закарпаття», із доповіддю на тему: «Крафтові продукти як конкурентна перевага регіону: використання місцевих крафтових продуктів для залучення та утримання туристів».

Захід був покликаний привернути увагу фахівців-практиків, науковців, здобувачів вищої освіти до питань готельного, ресторанного та туристичного бізнесу як потужного інструменту просування української культури, гастрономії, природних рекреаційних ресурсів, місцевих продуктів та сировини в організації та розвитку туристичних дестинацій в різних регіонах України.

Доповіді спікерів викликали велику зацікавленість аудиторії, запитання та обговорення.

Ми щиро дякуємо організаторам зустрічі за участь у заході та висловлюємо надію на подальшу співпрацю!