Юніорський кубок Європи з дзюдо

13-14 квітня 2024 року місто Познань (Польща) приймало учасників Кубка Європи з дзюдо (U20) серед юніорів. На турнірі виступали 429 спортсменів із 21-ї країни. Збірну України представляли 43 дзюдоїсти - 29 хлопців та 14 дівчат.

Приємною новиною став виступ, на цьому заході, студентки Університету митної справи та фінансів - Аліси Віденєєвої (гр. ЕО-21-1). Наша спортсменка, вже в черговий раз, довела високий рівень підготовки та статус однієї з кращих спортсменок збірної України з дзюдо. Аліса, провела 6 напружених зустрічей та посіла третє місце, виборовши звання бронзової призерки Кубку Європи у ваговій категорії -70 кг.

В цілому українські дзюдоїсти завоювали на турнірі 9 медалей та посіли четверте з двадцяти одного загальнокомандне місце.

Кафедра фізичного виховання та спорту щиро вітає нашу спортсменку, бажаємо успіхів і перемог у наступних стартах сезону!