ОСОБЛИВОСТІ ВЧИНЕННЯ НОТАРІАЛЬНИХ ДІЙ В УМОВАХ ВОЄННОГО СТАНУ

29 березня 2024 року на другому занятті професором кафедри міжнародного права Оксаною ЛЕГКОЮ разом із приватним нотаріусом Стаднік Іриною Леонідівною в системі Zoom було проведено лекційне заняття для студентів групи МП-20-1 із навчальної дисципліни «Міжнародне нотаріальне право і процес» на тему «Особливості вчинення нотаріальних дій в умовах воєнного стану». Під час лекційного заняття Стаднік Ірина Леонідівна охарактеризувала: особливості вчинення нотаріальних дій в умовах воєнного стану; особливості засвідчення справжності підпису на заяві про надання дозволу на виїзд дитини за кордон строком до трьох місяців; нотаріальні дії, які забороняється вчиняти у період воєнного стану та за яких підстав. Наприкінці заняття Ірина Леонідівна Стаднік відповіла на питання студентів.

Кафедра міжнародного права Університету митної справи та фінансів висловлює вдячність Стаднік Ірині Леонідівні та запрошує абітурієнтів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти 2024 року обирати для навчання спеціальність 293 «Міжнародне право».  

За більш детальною інформацією про спеціальність та навчання пропонуємо звертатись до завідувача кафедри міжнародного права

Сергія Михайловича Перепьолкіна

(+38 067-180-49-48)