Всесвітній тиждень грошей

Національний банк України інформує, що з 20 березня до 2 квітня 2023 року в Україні відзначатиметься Всесвітній тиждень грошей (англ. Global Money Week 2023), в якому щороку беруть участь більше 100 країн світу. Національний банк України є офіційним координатором Global Money Week в Україні.

Всесвітній тиждень грошей – це щорічна всесвітня кампанія з підвищення фінансової обізнаності, яка підкреслює важливість того, щоб молоді люди з раннього віку були фінансово обізнаними, поступово опановували навички, здобували знання, формували менталітет і поведінкові моделі, потрібні для прийняття зважених фінансових рішень, щоб у результаті досягти фінансового процвітання і фінансової стійкості.

Департамент комунікацій Національного банку України з цієї нагоди готує низку заходів з фінансової грамотності, присвячених Всесвітньому тижню грошей 2023, ураховуючи різні вікові групи та формати участі:

1) відеоуроки для дітей різного віку;

2) навчальні матеріали для проведення уроків;

3) конкурс для дошкільнят, учнів та студентів із призами;

4) конкурс «10 найактивніших шкіл» та «10 найактивніших закладів вищої та професійно-технічної освіти»;

5) опитування з фінансової грамотності для підлітків;

6) змагання European Money Quiz;

7) вебінари та віртуальні екскурсії від експертів НБУ та наших партнерів.

Запрошуються всі освітяни та причетні до навчання з фінансової грамотності долучитися до заходів та провести власні.

Дати проведення заходів: із 20 березня до 2 квітня.

Як педагогам долучитися до заходів:

  1. заповнити форму для реєстрації вчителів: https://forms.gle/gkSS4xxX1qhExppH6
  2. зареєструватися на онлайн-зустріч з організаторами 7 березня 2023 року о 15.00 за посиланням: https://zoom.us/webinar/register/WN_O1XXLQCqSfWBq1vKGC3Yzg

 

У разі виникнення додаткових запитань звертайтеся на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., зазначивши в темі листа «Global Money Week».

Дізнатися більше про заходи й умови конкурсів, знайти посилання на навчальні матеріали, які допоможуть підготуватися до проведення Всесвітнього тижня грошей, можна на лендингу: https://events.bank.gov.ua/gmw2023.

Повну інформацію також буде розміщено на вебсайті Центру фінансових знань «Талан»: https://talan.bank.gov.ua/ та на його сторінках у соціальних мережах.  

СЛАВА УКРАЇНІ