Господарський відділ

Начальник віділу:

Кучеренко Тетяна Іванівна

Тел. 756-05-15

Положення про відділ

Господарський відділ є структурним підрозділом Університету, який здійснює господарське забезпечення її діяльності.

 

Основними завданнями господарського відділу є:

 

  • Забезпечення господарського обслуговування та належного стану     будинків і споруд, у яких розташовано підрозділи Університету, відповідно до правил і норм виробничої санітарії, пожежної безпеки;

 

  • Забезпечення належного санітарного стану території та приміщень Університету;
  • Організація робіт з поточних ремонтів приміщень та споруд Університету, контроль якості та обсягів виконаних робіт;
  • Участь у проведенні тендерів на закупівлю робіт і послуг згідно з чинним законодавством;
  • Забезпечує дотримання правил техніки безпеки, виробничої санітарії та пожежної безпеки Університету;
  • Контроль за дотриманням термінів виконання господарських договорів, своєчасним поданням до відділу бухгалтерського обліку та звітності рахунків, актів про виконання робіт та інших документів для здійснення оплати за укладеними договорами й відображення в облікових регістрах факту надання послуг, виконання робіт тощо;
  • Підготовка об’єктів Університету до роботи в осінньо-зимовий період.

 

Провідні фахівці:

  1. Кучеренко А.О.
  2. Соломаха Н.В.
  3. Халіф В.В.
  4. Очиретна Т.В.
  5. Мургулія Т.М.
  6. Гілка Н.Л.
  7. Лихоперова К.В.
  8. Юркова Ю.П.
  9. Герасименко В.В.
  10. Фоміна Н.В.
  11. Решняк Л.В.
  12. Балута О.О.

 

Прибиральники службових приміщень 

 

Навчальний корпус №1:

  1. Рейчинова О.В.
  2. Баглай С.В.
  3. Драганчук З.П.
  4. Світлична С.В.
  5. Безушко О.М.
  6. Башкардіна Л.В.

Навчальний корпус №2:

  1. Ткаченко Н.Г.
  2. Череповська Г.Д.
  3. Кожемякіна Н.І.
  4. Бойко Н.О.
  5. Бойко В.М.
  6. Гринько В.А.
  7. Кузьменко С.В.

Навчальний корпус №3:

  1. Блажієвська С.В.
  2. Хлебородова О.м.
  3. Рибалка Л.І.
  4. Литвин О.І.

Навчальний корпус №4:

 

  • Харенко Р.В.
  • Ревка Л.М.
  • Сорокіна О.М.
  • Шевчук Л.О.

 

 

Гуртожиток №1:

  1. Півень В.І.
  2. Четверик К.Г.
  3. Підоренко Л.І.
  4. Олійник О.А.

Гуртожиток №2:

  1. Давіденко В.В.
  2. Полякова О.І.
  3. Єрмакова І.В.
  4. Гребенюк Т.М.

Гуртожиток №3:

  1. Попкова Т.П.
  2. Карніна Г.Д.
  3. Сьомкіна Н.О.
  4. Шилова А.Б.

Гуртожиток №4:

  1. Шевченко Л.В.
  2. Резніченко Л.І.
  3. Манзуренко Л.В.
  4. Шамаракова С.Г.




Прибиральник території

 

Навчальний корпус №1:

  1. Крилов Є.В.

 

Навчальний корпус №2:

  1. Костюкова І.М.
  2. Касянова М.А.

 

Навчальний корпус №3:

  1. Дорохова О.О.

 

Навчальний корпус №4:

  1. Мургулія В.М.
  2. Саєнко В.І.

 

Гуртожиток №1:

  1. Греков Є.Г.

 

Гуртожиток №2:

  1. Гаджаєв Г.Г.

 

Гуртожиток №3:

  1. Бойко Т.А.

 

Гуртожиток №4:

  1. Саліонова Н.П.




Прибиральник сміттєпроводів:

 

  • Сесь М.О.

 



         Контакти:

         м. Дніпро, вул.. Володимира Вернадського, 2/4, н.к. №1, кім. №03