Тертишник Володимир Митрофанович

Професор кафедри – Тертишник Володимир Митрофанович

tertishnik-foto

У 1979 році з відзнакою закінчив вищу слідчу школу МВС СРСР, одержав спеціальність юрист-правознавець.
Науковий ступінь: доктор юридичних наук; 2009 рік; спеціальність 12.00.09 – кримінальний процес та криміналістика, судова експертиза; тема дисертації ««Гарантії прав і свобод людини та забезпечення встановлення істини у кримінальному процесі України».
Вчене звання: професор; 2012 рік.
Дисципліни, що викладає: «Кримінальний процес», «Актуальні проблеми кримінального права і процесу», «Діяльність адвоката у кримінальному провадженні», «Гарантії прав і свобод людини у кримінальному процесі. Здійснює наукове керівництво дисертантами, аспірантами,  магістерськими та дипломними роботами.
Сфера наукових інтересів:верховенство права, правова держава, концептуальні проблеми захисту прав і свобод людини, доказове право, слідчі дії, удосконалення досудового слідства та діяльності судової влади, реалізація правових позицій Європейського Суду з прав людини у сфері правосуддя.

Профіль у Google Scholar

Електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Участь у професійних об’єднаннях за спеціальністю: Академік Академії політичних наук України.
Організаційна робота: член редакційних колегій журналів «Правова позиція», «Актуальні проблеми вітчизняної юриспруденції».

Основні наукові та навчально-методичні праці