Спорт

Фізична активність, не менш важлива за розумову. Гармонійно розвинена особистість – це приклад і наслідування. Університет має багаторічну історію спортивних досягнень і перемог, пишається випускниками та студентами, серед яких Заслужені майстри спорту України, майстри спорту України міжнародного класу, переможці та призери світових і європейських змагань з різних видів спорту.

Організацією спортивно-масової роботи в Університеті займається кафедра фізичного виховання та спеціальної підготовки, де є можливість займатися улюбленими фізичними вправами, оскільки у нас басейн, тренажерний зал, зали боротьби та спортивних ігор, спортивні майданчики і спортивні секції з видів спорту. Освітній процес та вдосконалення фізичних здібностей здійснюються викладачами кафедри серед яких три кандидати наук, Відмінник освіти, майстри спорту України.

Спортивно-масова та оздоровча робота проводиться зі студентами та співробітниками університету. Працюють спортивні секції для студентів, які мають відповідний рівень спортивної кваліфікації не нижче 1 дорослого розряду, та оздоровчі секції для студентів-аматорів з наступних видів спорту: баскетбол, волейбол, футбол, плавання, легка атлетика, теніс настільний, бадмінтон, шахи, рукопашний бій, естетична гімнастика, черлідинг, атлетична гімнастика (тренажерний зал).

Спортивна база Університету в своєму арсеналі має 25-ти метровий плавальний басейн, стрілецький тир, 3 зали для ігрових видів спорту, 2 тренажерні зали, 3 зали боротьби.

До введення на території України карантинних заходів і обмежень, які зумовили переведення студентів на дистанційне навчання, кафедрою щороку затверджувався календар спортивно-масових заходів та свят на рівні Університета, а також календар змагань регіонального та всеукраїнського рівня для студентів-спортсменів.

 Календар спортивно-масових заходів, розклад роботи спортивних секцій і секцій для студентів-аматорів, буде відновлено з початком занять у звичайному «offline» форматі.