УЧАСТЬ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ У ЗУСТРІЧІ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ

13 вересня 2021 року до Університету митної справи та фінансів завітала поважна делегація у складі  Надзвичайного і Повноважного Посла Турецької Республіки в Україні Й.В. пана Ягмура Ахмет Гюльдере (H.E. Mr. Yağmur Ahmet Güldere), Радника внутрішніх справ та безпеки Посольства пана Ергюна Чебечі (Mr. Ergün Cebeci), другого секретаря Посольства пані Айше Айдогду (Mrs. Ayşe Aydoğdu).

Під час зустрічі з поважною делегацією були присутні й здобувачі вищої освіти спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» (освітньо-професійна програма «Країнознавство»).

Гості заходу взяли участь у екскурсійному турі Університетом, під час якого ознайомились з науковим та культурним життям закладу: оновленими Експозиціями «Митниця», «Валюти Світу», проєктом «Формений одяг» відкритого на базі Музею митної справи. Керівництвом Університету був представлений інтернаціональний напрям діяльності, міжнародні центри та Partnership Flag Gallery (галерея прапорів країн, заклади вищої освіти яких є партнерами Університету митної справи та фінансів).

Висловлюємо подяку керівництву університету за можливість участі у зустрічі з поважною делегацією здобувачів вищої освіти.