ЯК МОВИ ДОПОМОГЛИ РЕАЛІЗУВАТИСЯ В ПРОФЕСІЇ?!! БУЛО Д-У-Ж-Е ЦІКАВО!!! ЗУСТРІЧ З ВИПУСКНИЦЕЮ УМСФ!

07.12.21 в Українсько-корейському центрі Університету митної справи та фінансів відбулася тепла й змістовна зустріч студентів і викладачів кафедри іноземної філології, перекладу та професійної мовної підготовки з випускницею УМСФ Марією Колесник. 

Особистий досвід, а також сесія питань і відповідей за темами: все про життя в Кореї; володіння англійською, німецькою, корейською мовами та міжнародні мовні сертифікати; як підготувати і подати мотиваційний лист та інші "вербовочні" документи на стипендії та стажування; як відбувається працевлаштування; стипендії, квартири, підробітки; 

ЯК саме і ЯКІ МОВИ ДОПОМОГЛИ РЕАЛІЗУВАТИСЯ В ПРОФЕСІЇ: ЕНТЕРТЕЙМЕНТ - про власний досвід просування до мети, про роботу Марії Колесник в сфері шоу-бізнесу (як проводяться зйомки, закулісся, спілкування з артистами тощо), - про все це ми слухали, говорили, запитували. 

На пам"ять залишилися світлини, гордість за нашу молодь і впевненість моя в наших випусниках і у тій справі, яку робимо ми, викладачі, а також такий чудовий гарний настрій... 

Марія в нас вже вдруге ділиться своїм досвідом зі студентами, які "схиблені" на мовах. Саме вони (Валерія Танцюра, Ліза Суліма, Ілона Ванжа, Євгенія Товстик) разом зі мною наполегливо запросили її до нас. І як говорить Марія: "Своїм не відмовляють. Нехай за їхню працелюбність і наполегливість, бажання кращого і щирість усім їм та моїм викладачам щастить!" 

Тобі, Маріє, також злетів, успіхів, здоров"я і наснаги. НЕХАЙ УСІМ ЩАСТИТЬ І ЗБУВАЮТЬСЯ МРІЇ!!!

На жаль не видні підписи під світлинами, що вище, тому хочу їх дати на додаток тут: перші слова вітання від декана пані Вікторії Даценко; не лише цікаво - важливо для нас: записуємо; і ще записуємо; коронавірус не завадив, а втім обмежив кількість офф-лайн учасників; активне слухання; було й смішно; з нами на заході й батьки потенційних абітурієнтів; декан ділиться спогадами позаминулорічної зустрічі з Марією.