ПРАКТИЧНЕ ЗАНЯТТЯ З БАЛІСТИКИ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ ОП «ПРАВООХОРОННА ДІЯЛЬНІСТЬ»

Здобувачі вищої освіти спеціальності «Правоохоронна діяльність» Університету митної справи та фінансів взяли участь у практичному занятті, яке відбулося на базі Дніпровського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

Основною темою заняття стало дослідження балістичних об'єктів, що є невід’ємною складовою експертної та слідчої діяльності. Фахівці НДЕКЦ ознайомили здобувачів освіти з методами ідентифікації вогнепальної зброї, механізмом її дії, особливостями слідоутворення на кулях і гільзах, а також сучасними підходами до проведення експертиз у сфері балістики.

Учасники отримали можливість працювати з сучасними методами балістичного аналізу, дослідити процеси відтворення пострілу, визначення траєкторії польоту кулі та механізмів ідентифікації зброї за її слідами. Значна увага була приділена практичним аспектам використання криміналістичних методів, що застосовуються у правоохоронній діяльності під час розслідування злочинів, пов’язаних із застосуванням вогнепальної зброї.

Практичні заняття на базі Дніпровського НДЕКЦ МВС України є важливим елементом професійної підготовки здобувачів освіти, адже дозволяють їм застосовувати набуті теоретичні знання в умовах, наближених до реальних, а також знайомитися з передовими методиками експертних досліджень.

Висловлюємо подяку фахівцям Дніпровського НДЕКЦ МВС України за співпрацю та можливість поглибити знання, які є ключовими для майбутніх фахівців правоохоронної діяльності.