В рамках роботи Центру Публічної Дипломатії кафедрою міжнародних відносин Університету митної справи та фінансів був організований конкурс «Інтелектуальна толока-2024» на якому команди першокурсників-міжнародників, Наукового ліцею міжнародних відносин УМСФ, «Фінансово-економічного ліцею наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» продемонстрували свої знання, вміння працювати у команді та креативність.
Конкурс складався з двох етапів. Перший передбачав публічний захист командних проєктів на тему «Повоєнна відбудова України». Учасники презентували своє бачення шляхів відновлення інфраструктури, економіки та соціальної сфери країни в цілому та Дніпропетровщини після завершення війни. Проєкти вирізнялися інноваційними ідеями, міждисциплінарним підходом та глибоким розумінням сучасних викликів.
Другий етап – інтерактивний квест – став випробуванням на логіку, швидкість прийняття рішень і командний дух. Для того, щоб скласти кодове слово конкурсанти вирішували завдання різного рівня складності, що визначили, як їх загальний рівень ерудиції, так і аналітичні здібності та уміння ефективно реагувати на фахові задачі у сфері міжнародних відносин. Жваве обговорення викликали питання присвячені розв'язанню дипломатичної символіки прикрас колишнього Держсекретаря США Мадлен Олбрайт, секретів успіхів зовнішньої політики прем'єр-міністра Великобританії Вінстона Черчілля.
Члени журі були у захваті від всіх трьох команд - організовані, креативні, емоційні....справжні професіонали- оратори-аналітики!
Ректор Університету Дмитро БОЧАРОВ привітав всіх учасників і нагородив переможців!
За результатами «Ітелектуальної толоки-2024» були підведені підсумки, усі учасники отримали іменні сертифікати, переможці отримали нагороди. команда Наукового ліцею міжнародних відносин УМСФ перемогла в номінації
«Інноватори регіонального оновлення» за розробку креативного проєкту повоєнної реінтеграції та відновлення Дніпропетровщини, команда «Фінансово-економічного ліцею наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів» перемогла в номінації «Фундатори економічних зрушень» за розробку інноваційного проєкту повоєнного відновлення України, команда студентів групи РС-24-1 УМСФ перемогла в номінації «Архітектори смарт-технологій» за розробку інноваційного проєкту смарт-села, що поєднує сучасні технології з етнографічною спадщиною та історичними традиціями.
Переможцем інтерактивного квесту стала команда Наукового ліцею міжнародних відносин УМСФ, друге місце посіла команда Університету митної справи та фінансів, третє місце – команда «Фінансово-економічного ліцею наукового спрямування при Університеті митної справи та фінансів».
Головним досягненням нашої зустрічі стала тепла і дружня атмосфера та цікава дискусія. Усі учасники, незалежно від результатів, повернулися додому з новими ідеями та хорошим настроєм.
PS: організатори заходу висловлюють слова вдячності директоркам ліцеїв Наталії Власовій та Дарії Новохатній за підготовку, підтримку і допомогу у проведенні заходів такого формату!