Презентація Модулю Жан Моне «Досвід ЄС у сфері митної безпеки та протидії корупції в Україні» (EUFOCUSACU) (29.03.2024 р., онлайн)

29.03.2024 р. (15:00-16:00) Університет митної справи та фінансів (Дніпро) запрошує науково-педагогічних працівників, здобувачів вищої освіти та представників професійної спільноти на презентацію проєкту «Досвід ЄС у сфері митної безпеки та протидії корупції в Україні». Захід відбудеться в межах реалізації проєкту Програми Європейського Союзу Еразмус+ напряму Жан Моне «Досвід ЄС у сфері митної безпеки та протидії корупції в Україні» (EUFOCUSACU). Мета заходу полягає у промоції проєкту, поширені інформації про перспективні дослідження та викладання в рамках Модулю, а також запрошення до мережування та синергії з українськими ЗВО та дослідниками.

Що? Презентація Модулю Жан Моне «Досвід ЄС у сфері митної безпеки та протидії корупції в Україні».

Коли? 29.03.2024 р. (15:00-16:00).

Де? онлайн, на платформі ZOOM за попередньою реєстрацією.

Цільова аудиторія: науково-педагогічні працівники, здобувачі вищої освіти та представники професійної спільноти.

Мова заходу: українська.

Форма реєстрації за посиланням: https://forms.gle/wUZmYnuhiNf9Zgay8.

Контактна особа щодо участі у заході: Дмитро ТРЕСКІН, провідний фахівець Навчально-наукового центру УМСФ (Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., +380981054789).

Більше інформації на сайті організаторів за посиланням http://surl.li/rypgk.

Додатково: Проєкт EUFOCUSACU має на меті просування європейських студій та європейської інтеграції в Україні через освіту, дослідження та діяльність у сферах митної безпеки та антикорупційної політики. Проєкт зосереджений на наданні студентам магістратури поглиблених знань та практичних навичок, що стосуються інтеграції України до ЄС, з акцентом на побудові професійної, доброчесної та прозорої митної служби. Програма курсу розроблена таким чином, щоб ознайомити студентів з інституційним забезпеченням митної безпеки та антикорупційної політики, а також з практиками управління ризиками на основі досвіду ЄС. Унікальна тематика курсу присвячена вивченню досвіду ЄС у боротьбі з корупцією в державних установах та митних органах. Курс викладається командою координаторів та досвідчених викладачів і покликаний мати довготривалий вплив на професійний розвиток студентів та інтеграцію України до ЄС.