19 жовтня викладачі кафедри журналістики разом зі здобувачами за ОП «Журналістика, реклама та зв’язки з громадськістю» взяли участь у вебінарі «Журналістика та війна: як працювати в умовах інформаційного протистояння», організованому ГО «Інтерньюз-Україна» у межах програми «Український фонд швидкого реагування», яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.
Спікерами зустрічі виступили Альона Романюк, медіаекспертка, журналістка, фактчекерка, засновниця проєкту НотаЄнота й авторка влогу «По той бік інфи», та Юлія Мішина, менеджерка проєктів ГО «Інтерньюз-Україна». Під час вебінару обговорювали особливості роботи журналістів в умовах повномасштабної збройної агресії РФ проти України, правила роботи з інформацією під час війни, алгоритми фактчекінгу. Студенти отримали відповіді на питання:
- Чутки як елемент розхитування суспільства. Як реагувати медіа?
- Державні органи та офіційні повідомлення: що може піти не так?
- Фейкові документи від органів влади. На що звертати увагу?
- Метод сендвіча, або як спростовувати дезінформацію.
- Модель інформаційної війни 4D.
- Що таке ІПСО і чому не варто зловживати цим терміном?
Дякуємо організаторам за запрошення наших студентів до участі у серії вебінарів для журналістів про особливості роботи в умовах повномасштабної війни.
http://umsf.dp.ua/blog/1486-zhurnalistyka-ta-viina-iak-pratsiuvaty-v-umovakh-informatsiinoho-protystoiannia#sigProIdd71e028fdc