9 січня у рамках роботи Українсько-корейського центру УМСФ та за підтримки Посольства Республіки Корея в Україні в Університеті митної справи та фінансів відбулося урочисте відкриття оновленої експозиції Куточку корейського культури - Korea Corner.
Урочисте офіційне відкриття Українсько-корейського центру на базі Університету відбулося у 2020 році. Створення Центру стало важливим кроком на шляху розвитку українсько-корейського співробітництва.
Так за участю Директора Українсько-корейського центру УМСФ Чоя Кванг Суна та Директора волонтерської організації Хваранг в УМСФ професор Бе Джі Йон до Університету з офіційним візитом прибували три Надзвичайні і Повноважні Посли Республіки Корея в Україні:
Лі Янг Гу
Квон Кі Чанг
Кім Хьонг Те.
Сьогодні навіть в умовах воєнного часу Українсько-Корейський центр залишається найбільш активним. З нагоди відкриття оновленої експозиції Куточку корейського культури - Korea Corner в Університеті митної справи та фінансів Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Корея в Україні Кім Хьонг Те надіслав своє привітання.
Також виставку відвідали поважні гості:
- Радник голови Дніпропетровської обласної ради – Тетяна Чабанова;
- Начальник управління з питань охорони здоров'я, соціальної політики та розвитку освітньої галузі Дніпропетровської обласної ради – Анатолій Коломоєць;
- Начальник управління культури департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Євген Хорошилов;
- Голова Координаційної ради з питань вищої освіти при міському голові Олег Тупиця.
Діяльність професора Чоя Кванг Суна та професора Бе Джі Йон високо оцінена та відзначена на рівні Дніпропетровської обласної ради та Дніпровської та міської ради почесними грамотами.
Учасники клубу Хваранг під керівництвом професора Чоя та професора Бе ознайомили гостей унікальною експозицією - історичними копіями, які представляють самобутню корейську культуру.
Серед них:
царський та весільні ханбоки;
перламутрова скринька з 4 ярусами, виконана у традиційній корейській техніці різьблення та інкрустації;
перламутровий чайний столик з візерунками мугунхва та метеликів і корейський чайний набір;
золота корона Хваннамдаечхон – важливий історичний артефакт, який ілюструє техніки обробки металу;
золоті сережки з Носодона (V–VI століття);
золоті коронні прикраси королів і королев Пекче (VI століття).
Не хочемо хвалитися, але доведеться: на сьогодні в Україні немає більшої колекції корейських цінностей, ніж у Korea Corner УМСФ. Приходьте і впевніться!
http://umsf.dp.ua/2021-03-02-09-20-48/hrafik-navchalnoho-planu/2-uncategorised/3822-korea-corner-%D0%B2-%D1%83%D0%BC%D1%81%D1%84#sigProIdc0252703a0