Студентське самоврядування є важливим фактором розвитку і модернізації суспільства, виявлення потенційних лідерів, вироблення у них навичок управлінської та організаторської роботи з колективом, формування майбутньої еліти нації.

Звіт про діяльність студентського самоврядування УМСФ у 2017/2018 навчальному році


До складу студентського парламенту входять :

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Учасниці народної вокальної студії «ФЕЇ» (керівник Карамазіна О.Є.) зачаровують солов’їним співом та красою. Всі концерти за їх участю сповнені підкорюючою ніжністю, чуттєвістю…

feja2

 Виступи учасниць колективу підкорюють позитивною енергетикою та вмінням донести кожне слово, кожне відчуття до глядачів, які відчувають себе частиною чогось особливого та незабутнього!

feja1

Народний студентський театр академії «Сльози Мельпомени» (керівник Журавель Л.М.) захоплює та дивує глядача своєю виконавською акторською майстерністю

melpomena

Учасники аматорського колективу постійно розвивають і удосконалюють свою майстерність у різних жанрах, яку неможливо не помітити…

melpomena2

Жодний концерт не обходиться без виступу улюблених учасників хореографічного колективу сучасного та народного танцю «Лазурит» (керівник Дягілєв В.А.)

Lazurit 2

Глядача завжди дивує та захоплює високий рівень виступів колективу, поєднання сучасних хореографічних тенденцій з традиційними елементами танцю…

Lazurit1

razom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Список кращих спортсменів на 2017-2018 н.р.

 

№ з/п

Прізвище, імя, по батькові

Звання

Вид спорту

Досягнення

1.     

Хорава Давид Елгуджаєвич

ЗМСУ

дзюдо

Чемпіон та призер параолімпійських ігор,  багаторазовий чемпіон Світу та Європи, багаторазовий переможець Кубку Світу, багаторазовий чемпіон України

2.     

Матлашевський Микита Дмитрович

МСМК

дзюдо

Чемпіон Європи серед кадетів, призер чемпіонату Європи серед юніорів, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України, переможець Кубку України

3.     

Ковалюк Вікторія Олексіївна

МСМК

гирьовий спорт

Чемпіон Європи, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України, переможець Кубку України

4.     

Роздоба Олександра Олександрівна

МСМК

кульова стрільба

Призер першості Європи, переможець та призер чемпіонату України

5.     

Скора Катерна Миколаївна

МСУ

дзюдо/

самбо

Призер чемпіонату Світу, багаторазовий призер чемпіонатів Європи, багаторазовий чемпіон України з самбо, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України з дзюдо, багаторазовий переможець Кубку України з дзюдо

6.     

Бортник Мар’яна Анатоліївна

МСУ

гирьовий спорт

Переможець першості Європи, багаторазовий чемпіон України, переможець Кубку України

7.     

Алпатов Віталій Юрійович

МСУ

плавання

Багаторазовий чемпіон України, багаторазовий переможець Кубку України, багаторазовий переможець Універсіад України, фіналіст чемпіонату Світу, багаторазовий переможець та призер міжнародних змагань

8.     

Сурова Анна Валеріївна

МСУ

дзюдо

Багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України, багаторазовий переможець Кубку України, призер Універсіад України

9.     

Меркулова Марія Василівна

МСУ

дзюдо/

самбо

Триразовий призер Кубку Європи, багаторазовий чемпіон та призер України з дзюдо, багаторазовий чемпіон України з самбо

10. 

Чохонелідзе Гіоргі Чабукович

МСУ

дзюдо

Призер Кубку Європи, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонату України

11. 

Мартищенко Анатолій Миколайович МСУ

дзюдо/

самбо

Призер Кубку Європи з дзюдо, багаторазовий чемпіон та призер України, багаторазовий чемпіон та призер Універсіад України з дзюдо, багаторазовий чемпіон та призер чемпіонатів України, багаторазовий призер Універсіад України з самбо

12. 

Демиденко Роман Вадимович

МСУ

дзюдо

Багаторазовий чемпіон та призер чемпіонату України, багаторазовий переможець та призер Універсіад України, багаторазовий призер Кубку України

13. 

Зайцева Лілія Миколаївна

МСУ

наст. теніс

Багаторазовий чемпіон України, багаторазовий переможець та призер Універсіад України

14. 

Танцюра Анна Юріївна

МСУ/

КМС

дзюдо/

самбо

Багаторазовий призер чемпіонатів України з дзюдо, чемпіон та багаторазовий призер чемпіонатів України з самбо, призер Універсіади України з самбо

15. 

Танцюра Валерія Юріївна

КМС

дзюдо/

самбо

Багаторазовий призер чемпіонатів України з самбо, призер Універсіади України з самбо

16. 

Ведмідь Ігор Миколайович

МСУ

гирьовий спорт

Багаторазовий призер першості України

17. 

Коваль Павло Олегович

МСУ

кульова стрільба

Переможець та призер першості України

18. 

Дмитрієв Єгор Костянтинович

МСУ

дзюдо

Багаторазовий призер чемпіонатів України

19. 

Шепель Валерій Ігорович

КМС

плавання

Багаторазовий призер чемпіонатів України

20. 

Чабан Олексій Вікторович

КМС

шахи

Багаторазовий чемпіон Дніпропетровської області, призер Всеукраїнських змагань

21. 

Жукова Юлія Русланівна

МС

естетична гімнастика

Призер чемпіонату України

22. 

Сердюк Іван Віталійович

КМС

гирьовий спорт

Призер першості України

 

ЗМСУ – заслужений майстер спорту України
МСУМК – майстер спорту України міжнародного класу
МСУ – майстер спорту України
КМС – кандидат у майстри спорту

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Ви тут: Головна Студентам Студентське життя! Спорт Гордість УМСФ Факультети Юридичний Кафедра теорії та історії держави і права