Список кращих студентів-спортсменів  за 2015р.
  1.  
Жукова Юдія Русланівна

Т13-1

призер чемпіонату України з естетичної гімнастики

  1.  
Сагайко Віталій Сергійович

ЕФ10-1м

переможець першості Світу з фрі-файту серед молоді

  1.  
Бортник Маар’яна  Анатоліївна

Т14-2

переможець чемпіонату України з гирьового спорту

  1.  
Ведмідь Ігор Миколайович

П13-2

призер першості України з гирьового спорту

  1.  
Вінтіш Роман Костянтинович

К12-1

призер першості України з гирьового спорту

  1.  
Сомченко Андрій Андрійович

Т11-1

призер першості України з гирьового спорту

  1.  
Сердюк Іван Віталійович

Т13-3

призер першості України з гирьового спорту

  1.  
Просвиров Антон Ігорович

ЕФ12-1

переможець обласної Універсіади з легкої атлетики

  1.  
Рудашко Антон Олегович

ЕМ14-1

призер обласних змагань з легкої атлетики

  1.  
Задорожний Владислав Русланович

П14-2

призер обласних змагань з легкої атлетики

  1.  
Крівик Юрій Віталійович

ЕФ14-1

призер обласної Універсіади з легкої атлетики

  1.  
Обуховська Ольга Станіславівна

Т13-1

призер обласних змагань з настільного тенісу

  1.  
Андреєва Каріна Валеріївна

П12-2

призер обласної Універсіади з баскетболу, легкої атлетики

  1.  
Красовська Катерина Миколаївна

ЕФ12-1

призер обласної Універсіади з баскетболу

  1.  
Заяц Ангеліна Валеріївна

П12-2

переможець обласних змагань серед студентів ВНЗ з дзюдо

  1.  
Скрипка Руслан Григорович

Т13-2

призер обласної Універсіади з дзюдо

  1.  
Ципкун Геннадій Валерійович

К13-3

призер обласної Універсіади з дзюдо

  1.  
Рубан Юлія Миколаївна

Т14-1

призер обласної Універсіади з баскетболу

  1.  
Руденко Вікторія Олександрівна

П14-2

призер обласної Універсіади з баскетболу

  1.  
Парубец Яна Анатоліївна

М10-1м

призер обласної Універсіади з баскетболу

  1.  
Литвинова Марія Сергіївна

М14-1

призер обласної Універсіади з баскетболу

  1.  
Білоконенко Каріна Віталіївна

П12-1

призер обласної Універсіади з баскетболу

  1.  
Згоннік Кароліна Валеріївна

П12-3

призер обласної Універсіади з баскетболу

  1.  
Ткач Альона Юріївна

П14-2

призер обласного турніру з футзалу

  1.  
Москаленко Ілона Ігорівна

П12-2

призер обласного турніру з футзалу

  1.  
Євдосеєва Анастасія Володимирівна

М12-2

призер обласного турніру з футзалу

  1.  
Міх Андрій Олександрович

П12-2

призер обласних змагань з дзюдо

  1.  
Ламанова Інна Сергіївна

П11-2

призер обласних змагань з шахів

  1.  
Книж Олег Сергійович

Т11-1

призер обласних змагань з шахів

  1.  
Гулеватий Владислав Володимирович

Т12-1

призер обласних змагань з дзюдо

  1.  
Нагорний Богдан Володимирович

П12-2

призер обласних змагань з дзюдо

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

Адреса приймальної комiсiї:
49000, м.Дніпро,
Узвіз Крутогірний
(вулиця Рогальова) , 8, ауд. 303

    Зв'яжіться з нами

    Ви тут: Головна Студентам Студентське життя! Спорт Гордість УМСФ Факультети Економіки та менеджменту Кафедра менеджменту ЗЕД