12345345322

Сектор Комунікацій Академії митної служби України (СК АМСУ) був створений 1 жовтня 2013 року. Першочерговою метою створення СК стало проведення кульмасових заходів в Академії та залучення курсантів до активної співпраці.
З моменту свого заснування Сектор Комунікацій приймає активну участь у громадському, культурному, науковому та спортивному житті, співпрацює з представниками Студентського парламенту, проводить благодійні акції та контролює свої власні проекти на постійній основі.

 

Діяльність СК:

Благодійність

123453419 грудня 2013 року Сектором Комунікацій була проведена благодійна акція до Дня Святого Миколая, проте вона планується як щорічний захід. Метою її проведення є організація поїздок та збір коштів до дитячих будинків м. Дніпропетровська. Шляхом придбання білетів на лотерею курсанти Академії роблять свій внесок в благочинність і тим самим приймають участь у розіграші призів від СК.

Також Сектор Комунікацій надає посильну допомогу (у тому числі й фінансову) хворим дітям.

Партнерство

424524644Сектор Комунікацій співпрацює з представниками Студентського Парламенту Академії та іншими громадськими діячами:

 • на постійній основі проводиться щорічний конкурс краси «Міс АМСУ»;
 • активно провадиться спільна діяльність з АРТ-клубом Академії;
 • представники СК активно допомогають редакторам загальноакадемічної газети «Student’sTime»;
 • спільно з представниками адміністрації Жовтневого району проводиться щорічна акція «Чисте узбіччя».

Засоби масової інформації «AМСУ Life»

4245345346 грудня 2013 року стартував проект Сектору Комунікацій «АМСУ Life». Завдяки соціальним мережам почалися трансляції новин Академії у відеоформаті. В кожному випуску  можна дізнатися про найцікавіші події в стінах нашого навчального закладу. Інтерв’ю з курсантами та викладачами, репортажі з культурного, наукового та спортивного життя Академії – все це ви можете побачити в нашому проекті «АМСУ Life».

Проект набирає обороти з кожним днем. З нами співпрацює все більше курсантів, а кількість переглядів кожного випуску збільшується щохвилини.  

Дозвілля курсантів «MAFIA АМСУ»

45245245242Починаючи з 3 жовтня 2013 року, Сектором Комунікацій кожного тижня проводиться ролева психологічна гра «Мафія», завдяки чому в стінах Академії вона набула широкої популярності. Гра всебічно розвиває логіку, пам'ять, кмітливість, стратегічність, театральність, соціальний вплив та вчить працювати в команді. Тому студенти академії можуть не тільки активно і цікаво, але й корисно проводити свій вільний час.

 

 

фото

 •  Голова Сектору Комунікацій (Самойленко Дмитро Михайлович);
 •  Заступник Голови (Костюченко Дмитро Ігорович);
 •  Другий заступник Голови (Скупейко Богдан Петрович);
 •  Голова відділу масової інформації (Хмельков В’ячеслав Юрійович);
 •  Секретар (Данієлян Зінаїда Тигранівна).
 

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

Адреса приймальної комiсiї:
49000, м.Дніпро,
Узвіз Крутогірний
(вулиця Рогальова) , 8, ауд. 303

  Зв'яжіться з нами

  Ви тут: Головна Студентам Студентське життя! Сектор Комунікацій