1

ЦЕНТР КАР'ЄРИ

УНІВЕРСИТЕТУ МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ 

Ваш помічник у сфері ефективного пошуку роботи
і побудови успішної КАР’ЄРИ 

 

ЦЕНТР КАР’ЄРИ Університету митної справи та фінансів - це помічник студентів та випускників у ефективному пошуку роботи і побудові успішної кар’єри, надійний партнер роботодавців у формуванні їх якісного кадрового резерву.
 
Діяльність Центру:
  • Допомога студентам та випускникам УМСФ у пошуку роботи:
інформування студентів щодо існуючих вакансій через дошки оголошень, електронні розсилки, та сторінку у facebook: https://www.facebook.com/vspumsf/;
 
розміщення інформації на сторінці Центру кар’єри УМСФ з питань актуальної потреби в кадрах, про нові підходи роботодавців у підборі персоналу та рекомендацій щодо пошуку роботи;
 
організація та проведення презентацій установ, підприємств, компаній з метою знайомства студентів з потенційними роботодавцями;
 
  • Формування якостей молодого фахівця та адаптація до сучасних вимог на ринку праці: організація семінарів, тренінгів, професійних та мотивуючих майстер-класів від успішних фахівців-практиків на теми «Резюме», «Успішне інтерв’ю», «Мистецтво презентації», «Комунікація», «Робота в команді», «Лідерство» тощо.
  • Формування тісних зв’язків з роботодавцями: реалізація спільних з роботодавцями освітніх проектів, спрямованих на отримання студентами професійних знань від успішних фахівців-практиків.
  • Організація та проведення щорічних Ярмарків вакансій, на яких студентам та випускникам УМСФ від 20 до 30 провідних компаній-роботодавців пропонують роботу на повний або неповний робочий день, тимчасову роботу, програми стажування, участь в різноманітних проектах.
 
Випускники УМСФ мають високий рейтинг на ринку праці й мають можливість для самореалізації та кар’єрного росту за напрямами фахової освіти у галузях економіки, фінансів, підприємництва, права, новітніх технологічних процесів, митної справи, державного управління. Вони працюють у державних фінансових установах, митних органах, національних та мультинаціональних компаніях різних напрямів діяльності.

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Студентам Студентське життя Центр кар'єри УМСФ