Перед від’їздом на практику студент Університету повинен отримати у керівника практики від Університету належним чином оформлені документи:

У разі зміни місця розподілу на практику в рамках організацій, з якими Університетом укладено угоди про співробітництво, подається заява від студента на ім’я проректора з навчальної роботи Гармаша Є.В. щодо зміни місця проходження практики з аргументацією причини та погодженням керівником практики, завідувачем кафедри та деканом факультету.

Студенти за певних обставин можуть самостійно за погодженням з керівниками практики та з дозволу відповідних кафедр обирати для себе місце проходження практики і пропонувати його для використання. При цьому напрям діяльності бази практики повинен відповідати спеціальності підготовки студента.

Проходження практики в цьому випадку здійснюється на основі оформленого не пізніше, ніж за три тижні до закінчення семестру, після якого починається практика, за договором про проведення практики студентів, до якого обов’язково додається аркуш-погодження.

Додаткову інформацію щодо проходження практики можна отримати у відповідальних осіб:

  •  Бурма Олена Сергіївна, к. 220 н.к. № 1 (вул. Вернадського, 2/4), тел. 756-05-40, practice.umsf@gmail.com;

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Пiдпишіться та розкажіть друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка відділу міжнародних зв'язків УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м. Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Студентам Практика Документи на практику