Всесвітня митна організація

Сьогодні Всесвітня митна організація (ВМО) є міжнародно визнаним у світі центром митної експертизи та відіграє важливу роль в обговоренні, розвитку митної справи й митного законодавства. Головною метою ВМО є підвищення ефективності роботи митних служб країн-членів організації шляхом зміцнення національної безпеки, збільшення надходження податків та ведення статистики зовнішньої торгівлі.

У 2009 році між Університетом та ВМО був підписаний Меморандум про взаєморозуміння (Меморандум), завдяки якому стало можливим вести плідну співпрацю через здійснення на світовому рівні навчання в митній справі, освітньої діяльності, інституційного розвитку та різноманітних досліджень. Відповідно до Меморандуму на базі Університету у 2010 році було створено Регіональний навчальний центр – міждисциплінарний центр університетського рівня для Європейського регіону ВМО, робота якого розпочалась 01 вересня 2010 року. Регіональний навчальний центр (РНЦ) є пілотною базою Європейського Регіону та унікальним Центром ВМО університетського рівня, в основу якого покладено три складові: навчально-методична, наукова й організаційна робота. Метою РНЦ є просування та підтримка впровадження політики ВМО на регіональному рівні; проведення навчальної експертизи через розвиток регіональної навчальної експертизи та розширення змішаної навчальної мережі; створення інтегрованої системи підготовки та підвищення кваліфікації митників під егідою ВМО, проведення наукових досліджень в галузі митної справи.

Основними напрямками роботи РНЦ на університетському рівні є:

 • розвиток співпраці з іншими університетами;
 • співробітництво з Міжнародною мережею митних університетів (INCU);
 • участь в Робочих групах ВМО з розвитку лідерства та менеджменту демонстрація повного каталогу електронних модулів ВМО для регіональних заходів ВМО та інтеграція їх в дистанційні програми Університету;
 • розробка подальших модулів для Європейського регіону ВМО;
 • створення та підтримання куточку ВМО в бібліотеці РНЦ та електронної бібліотеки з митної справи;
 • підтримка зв’язку між дослідниками Університету та INCU;
 • підготовка тренерів у регіоні;
 • розбудова Митного навчального полігону європейського зразка, проведення комунікативних заходів для суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності України та іноземних суб’єктів з питань взаємодії митних адміністрацій і бізнесу та поширення світового досвіду ведення зовнішньої торгівлі в Україні.

 


 

ОНОВЛЕНИЙ ДОВІДНИК З ГАРМОНІЗІРОВАНОЇ СИСТЕМИ!

Шановні колеги! Звертаємо Вашу увагу на вихід оновленого довідника з Гармонізованої системи Всесвітньої Митної Організації, що є ключовим інструментом для поглибленого розуміння Гармонізованої Системи та іі практичного використання.

1234qwerqf

Основні теми довідника:

 • детальна інформація щодо опису Гармонізованої Системи
 • поглиблене розуміння практичного використання Гармонізованої системи
 • цілі випуску Довідника з Гармонізованої Системи

Більш детальну інформацію можна знайти за наступною електронною адресою: www.wcoomdpublications.org

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Пiдпишіться та розкажіть друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка відділу міжнародних зв'язків УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м. Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Вы здесь: Головна Міжнародна діяльність Міжнародні зв'язки_ Всесвітня Митна Організація