Українсько-Польський Центр

miniУкраїнсько-Польський Центр Університету митної справи та фінансів було створено за ініціативою Державної митної служби України у 2007 році. Головна мета діяльності Центру - сприяння розвитку українсько-польського співробітництва у сфері вищої освіти і культури, а також розвиток співробітництва у сфері підготовки і перепідготовки кадрів для митних органів .

Одним із головних напрямків цього співробітництва є популяризація польської мови і культури. З 2007 року на базі Центру створено курси польської мови і культури, які розраховані не лише на студентів, викладачів, а також всіх бажаючих. У травні 2008 року відбувся перший випуск слухачів курсів польської мови і культури а загалом за 2008-2013рр. сертифікати базового рівня вивчення польської мови отримали 168 курсантів УМСФ. Навчальна програма виконується з використанням кращих польських підручників та посібників.

Слухачі курсів польської мови і культури мають можливість поглибити знання з польської мови до середнього рівня у Літніх та Зимових Школах Польської Мови, які організовує Українсько-Польський Центр та його польські партнери: -Вища Школа Економіки та Іновації в Люблині, Школа Бізнесу-Національний Уверситет Луїса у Новому Сончі. За 2008-2012 85 курсантів УМСФ отримали міжнародні сертифікати з вивчення польської мови в Польщі. В бібліотеці Центру зібрано понад160 наукових монографій, збірників, наукових журналів з польського сучасного бізнесу.

Такий підхід до мовної політики розглядається як частина сучасної освіти, яка спрямована на потреби бізнесу і формування нової генерації менеджерів

Українсько-Польським Центром були налагоджені контакти і співпраця з дипломатичними установами Республіки Польща на території України. Партнерами Центру є Посольство Республіки Польща в Україні, Генеральне Консульство РП у Харкові, Польський Інститут у Києві.

Так за підтримки Польського Інституту у Києві були проведені виставки «Єжи Гедройц і «Культура»- український контекст», « Життя і творчість Збігнева Герберта»(2009) в Академії митної служби України. Проведення цих виставок стало помітними культурними подіями не тільки для навчального закладу, а й усієї Дніпропетровщини.

Партнером Центру стала і така відома у Польщі Фундація «Освіта польська за кордоном» (Варшава). Центр по запрошенню Фундації вже другий рік поспіль бере участь у міжнародному конкурсі «Rodacy Rodakam» та отримує дипломи і гранти, які дозволили сформувати бібліотеку й медіатеку

Функціонування міжнародного сучасного центру не можливе без інтернет комунікацій..

В 2010 році сайт Центру було розміщено на технічній базі ВШБ-НЛУ (м.Новий Сонч, РП).З розвитком діяльності Центру та налагодженням нових контактів, відкриттям нових напрямків розвивається й «віртуальне дзеркало УПЦ»- його сайт (http://ukraina.wsb-nlu.edu.pl) Це яскравий приклад конкретної і плідної співпраці двох навчальних закладів –партнерів.

В січні 2013 року сайт УПЦ УМСФ розміщено на технічній базі Академії Економіки та Інновації в Люблині.(http://ukraina.wsei.lublin.pl).

Адреса Українсько-Польського Центру: Україна 49000 м. Дніпропетровськ, вул. Дзержинського, 2/4, навчальний корпус № 1, оф.103
Тел.: (0562)46-40-45

 

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Ви тут: Головна Міжнародна діяльність Міжнародні зв'язки_ Українсько-Польський Центр