Про нас

 Головна

 

З метою використання світового досвіду з підготовки фахівців митної справи Університет активно розвиває зв’язки з провідними закордонними організаціями інших країн. На сьогодні, співпрацюючи в рамках укладених угод з закордонними вищими навчальними закладами, щороку студенти, професорсько-викладацький склад та співробітники Університету беруть участь у міжнародних освітніх проектах, у міжнародних конференціях, наукових форумах, симпозіумах, семінарах та літніх школах. На базі Університету щорічно проводяться науково-практичні міжнародні конференції та школи-семінари, завдяки чому до Університету вже завітало безліч зарубіжних вчених.

 

Важливим напрямком міжнародного співробітництва Університету є співпраця з Всесвітньою митною організацією (World Customs Organization) та Місією Європейського союзу з надання прикордонної допомоги Молдові та Україні (The European Union Border Assistance Mission to Moldova and Ukraine – EUBAM). Університет увійшов до складу 5 пілотних вищих навчальних закладів світу з імплементації міжнародних Професійних стандартів митників та стала партнером ВМО в галузі митних академічних досліджень. Черговим здобутком Університету стало відкриття 01 вересня 2010 року на її базі Регіонального навчального центру ВМО. Всесвітня митна організація розглядає Університет як важливий елемент впровадження її стратегії в Європейському регіоні, як академічний і методологічний центр ВМО.

 

Разом з тим, Університет є членом Міжнародної мережі митних університетів, співпрацює з багатьма інституціями, є активним виконавцем міжнародних національних проектів, одним із яких є PICARD ВМО (Partnership in Customs Academic Research and Development – Партнерство в Митних наукових дослідженнях та розвитку). Cпівпрацюючи з Центром міжнародної юридичної освіти (Center for International legal studies), Академія має можливість приймати участь у програмі “Visiting Professors for Universities in Eastern Europe and the CIS Republics” (Закордонні лектори для університетів Східної Європи та пострадянського простору), завдяки чому до Університету вже завітали досвідчені експерти-практики в галузі юридичних наук для проведення серій лекцій з різних галузей права. Слід зазначити, що, починаючи від 2007 року, Європейськими координатор-інструкторами – представниками Real Protection Academy, на базі Університету проводяться щорічні семінари з боротьби Крав-Мага.

 

Важливою подією для Університету було відкриття у 2007 році Українсько-Польського центру (УПЦ). Партнерами УПЦ є Посольство Республіки Польща в Україні, Генеральне Консульство Республіки Польща у Харкові, Польський інститут у Києві. На базі УПЦ відкрито курси польської мови і культури. Студенти Університету та інших ВНЗ мають можливість отримати знання польської, а також англійської мови у літніх школах польської та англійської мови, які щорічно проходять у м. Люблін (Республіка Польща).

 

Все вищевказане свідчить про динамічний розвиток міжнародних зв’язків Університету, завдяки чому відбувається просування Університету на міжнародний рівень у світі. Статус єдиного в Університету вищого навчального закладу митного спрямування дозволяє Університету налагоджувати контакти як з іншими митними навчальними закладами, так і безпосередньо з митними службами країн світу, що сприяє підвищенню ефективності підготовки фахівців та нарощуванню наукового потенціалу Університету.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ

Пiдпишіться та розкажіть друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка відділу міжнародних зв'язків УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м. Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Міжнародна діяльність Міжнародні зв'язки_ Про нас