Українсько-Бразильський центр

шапка

1 серпня 2017 року на базі Університету митної справи та фінансів було відкрито Українсько-Бразильський Центр або Centro Ucrainiano-Brasiliero. Відкривав Центр Почесний посол Бразилії в Україні Освальдо Біато Жуніор, за присутності представників Дніпропетровської обласної ради, а також Почесного консула Бразилії в місті Дніпро Олега Василенко. Пізніше голова Вченої ради Університету митної справи та фінансів Віктор Ченцов та Почесний консул Бразилії в місті Дніпро Олег Василенко підписали статут Центру та провели урочисту зустріч із представниками бізнесу.

 

                               image001       image003

 

Відкриття українсько-бразильського центру на базі нашого університету сприяло реалізації багатьох нових заходів та подій.

Перш за все, 27 липня 2017 року студенти з Анголи та Нігерії відвідали консульство і зустрілися з правлінням компанії Eliksir. Почесний консул Бразилії в Україні пан Василенко розповів студентам про можливість спільної співпраці у різних сферах культури, мови та бізнесу.

 

image006

 

Пізніше 22 серпня 2017 року відбулася зустріч з головою Українсько-Бразильської Центральної Репрезентації Вітторіо Соротюком у рамках Українсько-бразильського центру. У зустрічі також взяв участь почесний консул Бразилії в Дніпрі Олег Василенко. Всі учасники поділилися своїм досвідом та висловили надію на майбутню продуктивну співпрацю.

 

image010

 

                          image008      image012

7 вересня 2017 року на базі Українсько-Бразильського центру відбулася зустріч, присвячена до Дня незалежності Бразилії. Почесний консул Бразилії в Україні Олег Василенко та виконуючий обов'язки ректора УМСФ Віктор Васильович Ченцов привітали бразильських студентів, які навчаються в університетах м. Дніпро.

 

image014

 

У квітні 2018 року представники Університету: перший проректор Ченцов В.В., завідувач кафедри іноземних мов та професійної мовної підготовки Павленко О.О. та провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків Разживін В.М. відвідали Міжнародну освітню конференцію FAUBAI у Ріо-де-Жанейро, Бразилія у складі делегації від Україні.

30726387 1756506974418494 4247005525054586880 o

Більш детальна інформація

Адреса Українсько-Бразильського Центру: Україна 49000, Дніпро, вул. Володимира Вернадського 2/4, Навчальний корпус № 1, ауд. 304

Почесний консул Бразилії в м. Дніпро пан Олег Василенко

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Міжнародна діяльність Міжнародні зв'язки_ Українсько-Бразильський Центр Українська мова Факультети Економіки та менеджменту Кафедра фінансів і кредиту