image001

Шановні студенти і аспіранти, інформуємо Вас про можливість навчання в Університеті KOREATECH (Korea University of Technology & Education ).

KOREATECH був визнаний найкращим інженерним університетом Кореї за рівнем технічної оснащеності лабораторних приміщень і престижності професорів (у 2015 році Топ-10 кращих університетів, орієнтованих на інженерні спеціальності, за Внутрішньою Національною оцінкою JoongAngDaily). Інформаційний буклет.

Університет KOREATECH покриває витрати учасників на навчання, розміщення у гуртожитку та надає підтримку (стипендію). Витрати на переліт та візові формальності має взяти на себе учасник.

Посольство Республіки Корея в Україні заохочує та підтримує створення локальних контактів у сфері освіти між неурядовими організаціями або навчальними закладами України та Республіки Корея. Варто зазначити, що завдяки тому, що вищезгадана програма є програмою обміну між Університетом митної справи та фінансів і KOREATECH, Посольство не вимагатиме фінансового гарантування платоспроможності учасників у розмірі 15 000 дол. США на рік на відміну інших навчальних програм.

Студентів, які бажають взяти участь у програмі студентського обміну, просимо звертатися до відділу міжнародних зв’язків (1 корпус, кім. 229) для проходження попередньої співбесіди.

image003

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Вы здесь: Головна Міжнародна діяльність Міжнародні зв'язки_ Міжнародна мобільність KOREATECH Українська мова Дні народження Єрмакова Ірина Володимирівна