Дебатний клуб АМСУ

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея

wY2WF4ygqYs"Cogito, ergo sum" («Мислю – отже, існую» Рене Декарт)

Саме під цим гаслом у минулу п'ятницю, 24.09.14, в стінах юридичного факультету Академії митної служби України за підтримки декана Дмитра Бочарова та громадської організації "Нове бачення" в особі В'ячеслава Рудницького, відбулася знаменна подія - відкриття дебатного клуба АМСУ.

Дебати – це організоване за певними правилами (форматом) публічне обговорення суперечливого питання. Метою дебатів є розвиток критичного мислення, навичок аналізу інформації, прийняття рішення на основі наявних даних, а також обстоювання власної точки зору, виховання поваги та терпимості до різних поглядів, підвищення освітнього рівня, сприяння поінформованості та демократизації суспільства.

Тема першого засідання була наступною: Чи потрібно запроваджувати в Україні суд присяжних? Під час гри розгорнулася запекла дискусія, в якій брали участь 2 команди: хлопці з АМСУ та дівчата з ДНУ.

Вас цікавить, хто став переможцем? На думку присутніх, більш аргументованою була позиція наших студентів (Кожан Максим - 1 курс юридичного факультету та Антон Рудашко - 1 курс факультету економіки та менеджменту), які стверджували, що суд присяжних не може бути об'єктивним та правосуддя мають здійснювати тільки професійні судді.

Дівчата (Іріна Авдеєєва - ДНУ, 2 курс, міжнародні відносини та Валерія Світла - ДНУ, 2 курс, політологія) у своїх промовах емоційно доводили, що суд присяжних є вищою формою "народного правосуддя" та має право на існування.

У цілому-ж, дебати були вельми цікавими і ніхто в аудиторії не лишився байдужим!

Друге засідання Дебатного клубу АМСУ відбудеться в середу, 5 листопада, о 15:00. Місце зустрічі: юридичний факультет, 3 поверх. 

Запрошуємо вас долучитися до дебатної спільноти Академії митної служби України. 

У разі виникнення питань стосовно дебатів – див. тут

Переглянуто 1542 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна Шановні колеги!