Урочистий прийом Яна Граната

 • Розмір шрифту decrease font size decrease font size increase font size increase font size
 • Друк
 • Email
 • Фото Галерея

coat of arms of poland.thumbnail15 жовтня 2014 року у Генеральному Консульстві Республіки Польща у м. Харкові відбувся прощальний дипломатичний прийом для представників науки, культури та громадських організацій з нагоди закінчення каденції Генерального Консула Республіки Польща у Харкові Яна Граната.

У Своєму виступі Генеральний Консул Республіки Польща у м. Харкові відмітив, що «…чотири роки проведені на Україні, були часом, багатим на події історичного значення. Разом із моєю дружиною – Халіною Гранат -  ми намагались не тільки наближати Польщу як партнера України, але й вирушати назустріч ініціативам міст - побратимів, поза урядових організацій, вищих навчальних закладів, шкіл, культурних організацій…». 

На цій прощальній урочистості було зачитано і передано до рук Пана Консула лист від в.о. ректора Академії митної служби України  Ченцова В.В. де були відмічені плідні контакти між Генеральним Консульством Республіки Польщі і Академією: «Нам є чим пишатися - за чотири роки були проведені такі спільні поважні заходи, як семінар вчителів польської мови семи областей України, міжнародна науково-практична конференція «Ігнацій Ясюкович: людина у просторі та часі», Ваші лекції для студентів Академії, вчасну візову підтримку, важливу інформаційну допомогу у галузі освіти, науки, культури та постійне поповнювання бібліотечного, медіа фонду Українсько-Польського Центру АМСУ».

Пан Ян Гранат представив нового Генерального Консула Республіки Польща у м. Харкові Станіслава Лукасика. У своєму виступі новий Генеральний Консул Республіки Польща у м. Харкові відмітив, що: «Цей час – такий цікавий і такий  непростий для України – пов'язаний  з новими викликами і задачами для нашого Консульства».

Переглянуто 1427 разів

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

  Зв'яжіться з нами

  Наші друзі

   банер НМЦ
  Ви тут: Головна