ПРЕЗЕНТАЦІЯ ГРАНТІВ ВІД "HOUSE OF EUROPE"

03 квітня в.о. завідувача кафедри журналістики Кодацька Н.О. взяла участь у презентації грантів міжнародної співпраці та інфраструктурних грантів, а також дискусії «Як знайти міжнародних партнерів?», що відбулися у Центрі сучасної культури Дніпра за ініціативою House of Europe. Менеджерка грантів міжнародної співпраці Ілона Демченко та менеджер інфраструктурних грантів House of Europe Валерій Бублик поділилися досвідом пошуку партнерів-організацій з Євросоюзу та співпраці в онлайн форматі. Також про свій досвід отримання грантів та впровадження онлайн-інструментів в роботу організацій розповідали грантери Ольга Сагайдак, Альона Дмуховська та Вадим Прокопов.
 
Довідка:
House of Europe (“Дім Європи”) — програма, що фінансується Європейським Союзом, створена з метою підтримки професійного та творчого обміну між українцями та їхніми колегами в країнах ЄС. Програма фокусується на культурі та креативному секторі, освіті, медицині, соціальному підприємництві, медіа та роботі з молоддю.  
 
Завдяки "House of Europe" фінансується більш як 20 проєктів — стажування, навчальні подорожі, нетворкінг, резиденції та інші форми професійного обміну.
Прочитано 39 раз

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Наші друзі

      банер НМЦ банер НМЦ Unicheck
    Вы здесь: Головна День факультету економіки і менеджменту