НОВИНИ ВІД КАФЕДРИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ТА ПОДАТКОВОЇ ПОЛІТИКИ 26.03-02.04.2021

Реалії співпраці з департаментом соціальної політики ДМР
26 березня 2021 року студенти 3 й 4 курсів, які навчаються за ОП «Соціальне забезпечення», з перших вуст дізнавалися про реформи закладів соціальної сфери, які відбуваються у м. Дніпро. Своєрідну екскурсію оновленими закладами провела начальник управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Максимова Ірина Володимирівна.
 
Під час спілкування студенти не тільки ознайомилися з суттю реформи, а й отримали запрошення на роботу. Приємно було дізнатися, що фахівці із знаннями, що отримуються за ОП «Соціальне забезпечення», справді потрібні місту!
 
Кафедра соціального забезпечення та податкової політики висловлює вдячність за організацію та проведення онлайн заняття департаменту соціальної політики ДМР. Сподіваємося на подальшу співпрацю!
 
Відкриті заняття – постійний обмін досвідом!
29 березня 2021 р. старшим викладачем кафедри соціального забезпечення та податкової політики Александрюк Т.Ю. було проведено відкрите заняття з дисципліни «Податкова система» для студентів, які навчаються за ОП «Соціальне забезпечення». Була розкрита тема «Державна податкова служба України». На лекції були присутні науково-педагогічні працівники кафедри, які отримали змогу перейняти цікавий досвід проведення інтерактивних занять, зокрема методику Mind Maps.
 
Всі учасники заняття відмітили, що дистанційне навчання не стає на заваді цікавому опануванню найрізноманітніших тем.
 
Підвищення викладацької майстерності викладачами кафедри соціального забезпечення та податкової політики
01 квітня 2021 р. доцентом кафедри соціального забезпечення та податкової політики Дулік Т.О. було проведене відкрите заняття з дисципліни «Податкова система» для студентів гр. ЕО-20-1,2 за темою «Податок на додану вартість». У незвичній формі лектор продемонструвала використання інтерактивних методів навчання, таких як Grabaminute, Anitemdescription. Таким та багатьом іншим прийомам науково-педагогічні працівники кафедри навчалися під час стажування в Університеті ім. Альфреда Нобеля. Після лекції відбувся обмін враженнями та порадами щодо організації дистанційного навчання.
 
Сирітство. День з невідомого життя
2 квітня 2021 року студенти другого та третього курсів ОП «Соціальне забезпечення» у межах вивчення дисципліни «Інститути соціального забезпечення» зустрілися з віце-президенткою Міжнародного благодійного фонду Олександра Петровського «Солідарність» Світланою Миколаївною Сербіною для обговорення складних та суперечливих питань сирітства в Україні. Учасники зустрічі з перших вуст почули історії зламаної долі чи, навпаки, повернення до нормального життя дітей, які опинилися без батьків. Не зважаючи на онлайн-формат, усі бажаючи змогли отримати відповіді на досить неоднозначні питання соціального сирітства.
 
Дякуємо пані Світлані за «живі» історії, матеріал для роздумів та цікаву зустріч!
Прочитано 62 раз

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Наші друзі

      банер НМЦ банер НМЦ Unicheck
    Вы здесь: Головна День факультету економіки і менеджменту