Онлайн-курс із практики застосування програми M.E.Doc

Вже не один рік кафедра обліку, аудиту, аналізу і оподаткування активно і плідно співпрацює з ТОВ «Техноцентр Маяк». Товариство є провідною компанією з супроводу послуг автоматизації бухгалтерського обліку та розробником програмних рішень в області електронної звітності та обміну електронними документами, таких як M.E.Doc та 1:С Підприємство. Між Університетом митної служби та фінансів України та ТОВ «Техноцентр Маяк»укладений договір про співробітництво.
 
22 - 23 березня 2021 року студенти 4–го курсу спеціальності 071 «Облік і оподаткування» та викладачі кафедри обліку, аудиту, аналізу і оподаткуaвання пройшли онлайн - курс із практики застосування програми M.E.Doc. Мета курсу – переконати студентів у необхідності використання інформаційної системи M.E.Doc, показати її простоту та ефективність та набути студентами та викладачами навичок з використання технологій M.E.Doc на практиці. Програма M.E.Doc є практичним доповненням до теоретичного матеріалу дисциплін «Автоматизація обліку» та «Інформаційні системи обліку і аудиту», які викладаються за Освітньо-професійною програмою бакалавра з обліку і оподаткування. Студенти отримали загальне уявлення про те, з якими завданнями в реальності стикаються сучасні представники їхньої майбутньої професії і як інформаційна система M.E.Doc може допомогти майбутнім фахівцям у навчанні та подальшій роботі.
 
Студенти та викладачі курсу пройшли експрес-тестування на виявлення засвоєних знань та  отримали офіційні сертифікати користувача-спеціаліста програмного забезпечення з формування обміну електронними фінансовими звітами «M.E.Doc».
Прочитано 66 раз

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Наші друзі

      банер НМЦ банер НМЦ Unicheck
    Вы здесь: Головна День факультету економіки і менеджменту