Навчальна практика здобувачів освіти освітньо-професійної програми "Туризм" (змістовний модуль "Вступ до фаху")

Змістовний модуль "Вступ до фаху" навчальної практики здобувачів вищої освіти 1 курсу освітньо-професійної програми "Туризм" є важливою вступною частиною загальної навчальної практики, що проводиться після кожного семестру на перших двох курсах навчання. Під час установчих зборів студенти груп МТ-20-1 та МТ-20-2, попередньо ознайомившись із програмою практики, отримали детальні роз'яснення щодо завдань практики та способів їх виконання. 
 
Одним із елементів практики є зустрічі та бесіди з представниками туристичної сфери Дніпровського регіону. Перша така зустріч в режимі онлайн відбулась із директором туристичного центру "Риба Андрій" Самойловою Христиною Миколаївною, яка повідала про можливості розвитку туристичного бізнесу на базі туристичних ресурсів міста Дніпра, Дніпропетровської області та України, з багатим ілюстративно-презентаційним супроводом. Зокрема, здобувачі вищої освіти ознайомились із основними напрямами роботи туристичного центру, зі специфікою складання та реалізації місцевих, регіональних та міжрегіональних, одноденних та багатоденних різнопрофільних турів. Також здобувачі вищої освіти були запрошені на навчання та стажування у якості гідів-супроводжувачів туристичних груп від туристичного центру "Риба Андрій".Презентаційна доповідь викликала чимало запитань та спонукала до дискусії. Дякуємо пані Христині за справжнє уведення до туристичного фаху наших студентів-першокурсників.
 
Туроператорський сектор є ключовим серед секторів туристичного бізнесу. У цьому зв'язку у рамках навчальної практики відбулась ознайомча онлайн-зустріч з представником одного зі справжніх флагманів туроператорського бізнесу в Україні - туроператора "Аккорд-тур", а саме з помічником розробника турів угорського напряму Сайгак Єлизаветою Леонідівною. Доповідач у супроводі ілюстрацій ознайомила здобувачів вищої освіти з організаційною структурою компанії, її місією та напрямами діяльності. Особливий інтерес аудиторії викликала інформація про унікальний туристичних хаб - "Термінал А" компанії "Аккорд-тур", аналогів якому немає в Україні. Доповідь безперечно викликала зацікавлення студентів та численні запитання, на які було дано вичерпні відповіді. Студенти були також запрошені на курси супроводжуючих туристичних груп до країн Європи, які проводяться фахівцями компанії Аккорд-тур, в тому числі і в нашому університеті. Дякуємо пані Єлизаветі за чудову можливість ознайомлення наших першокурсників з досвідом та можливостями роботи в туроператорському секторі
 
У рамках навчальної практики відбулась онлайн-зустріч з фахівцями Комунального підприємства «Молодіжний центр міжнародного партнерства, позашкільної та неформальної освіти «Освіторіум» Дніпропетровської обласної ради» : начальником відділу інформаційної роботи Кушніруком Андрієм Сергійовичом, провідним фахівцем відділу інформаційної роботи Варданян Ілоною Арутюнівною та начальником відділу молодіжної роботи Калюжною Альоною Валентинівною. Доповідачі у популярній формі розповіли про основні проєкти молодіжного центру, у тому числі в туристичній сфері: прокладання та реалізація велосипедних маршрутів, у тому числі екскурсійних, по Дніпропетровській області; історичні екскурсійні подорожі рідним краєм, пішохідні походи по рідних місцевостях та туристичне таборування на території області. Також було приділено увагу особливостям використання туристичної інфраструктури самого молодіжного центру: скеледрому, мотузкового парку та хостелу. Наші здобувачі вищої освіти із захопленням сприйняли надану інформацію, задавали численні питання. Їх було запрошено долучатися до проєктів молодіжного центру "Освіторіум". Дякуємо нашим доповідачам та сподіваємось на поглиблення співпраці.
 
Музейний сектор є важливою ланкою туристичного обслуговування, більшість туристичних маршрутів по будь-яких країнах включає відвідування музеїв. Тому в рамках навчальної практики відбулась ознайомча онлайн-зустріч з представником одного з репрезентативних та унікальних музеїв міста Дніпра - музею «Пам’ять єврейського народу та Голокост в Україні», що є складовою частиною, з одного боку, найбільшого у світі єврейського центру «Менора», з іншого – інституту вивчення Голокосту «Ткума». Науковий співробітник згаданого інституту, кандидат історичних наук, екскурсовод музею Олена Віталіївна Іщенко популярно розповіла про особливості екскурсійної, експозиційної та фондової роботи музею, співпрацю з туристичними організаціями, а також провела оглядову віртуальну екскурсію основними залами музею, з наголосом на використання інноваційних музейних технологій, які широко представлені в експозиційному комплексі музею. Доповідь викликала безперечну зацікавленість здобувачів, які задавали численні питання та отримували фахові відповіді. Наших здобувачів вищої освіти було запрошено до навчання на курсах екскурсоводів при музеї. Дякуємо Олені Віталіївні за цікаву презентаційну доповідь та сподіваємось на подальшу співпрацю.
Прочитано 28 раз

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Наші друзі

     банер НМЦ
    Вы здесь: Головна Участь УМСФ в міжнародному проєкті «Women Voices Count»