СПІВПРАЦЯ ПОЧЕСНОГО КОНСУЛЬСТВА ЛАТВІЙСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ У М. ЗАПОРІЖЖЯ ТА УНІВЕРСИТЕТУ МИТНОЇ СПРАВИ ТА ФІНАНСІВ В ДІЇ

Практичній підготовці здобувачів вищої освіти належить одна з найважливіших ролей у здобутті компетентностей, потрібних для подальшої професійної діяльності. З огляду на це, Університет митної справи та фінансів на постійній основі співпрацює з роботодавцями у формулюванні цілей і завдань практичної підготовки, визначенні її змісту, адаптує програми практики до вимог останніх тенденцій розвитку відповідної сфери професійної діяльності, проводить роботу у напрямі розширення баз практики.
 
Одним із прикладів такої діяльності є взаємодія Університету митної справи та фінансів із Почесним консульством Латвійської Республіки у м. Запоріжжя, на базі якого з 01.02.2021 р. по 12.02.2021 р. пройшли виробничу практику студентки ІІІ курсу спеціальності «Міжнародне право» ННІ права та міжнародного-правових відносин Університету митної справи та фінансів, Лякішева Лілія Русланівна та Юдіна Ангеліна Геннадіївна. Практикантки отримали можливість дослідити зовнішньополітичний курс України та зосередити свою увагу на латвійсько-українських відносинах, готували проекти правозастовних актів, упевнилися в тому, що відносини між Україною та Латвією характеризуються високим рівнем довіри, взаємодії та діалогу в різних напрямах політичної, економічної і культурної співпраці.
 
Кафедра міжнародного права ННІ права та міжнародного-правових відносин Університету митної справи та фінансів щиро вдячна Почесному консулу Підгорному Юрію Дмитровичу та помічнику Почесного консула Віталію Лебеденко за можливість проходження практичної підготовки студентами спеціальності «Міжнародне право» і сподівається на подальшу плідну і взаємовигідну співпрацю.
Прочитано 39 раз

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Наші друзі

     банер НМЦ
    Вы здесь: Головна Участь УМСФ в міжнародному проєкті «Women Voices Count»