"ВІДЧУЙ ДНІПРО" В УМСФ

Залікова книжка студента, марафонець Дніпра, печиво "Дніпро", міст О.Поля, дніпровський трамвай, диригент Гурген Карапетян та фанат «Дніпра» – це назви перших 7 бронзових мініскульптур, які з’явилися днями у Дніпрі. Вони є частиною проєкту «Відчуй Дніпро», ідея якого показати історію м. Дніпро у бронзових мініскульптурах, що символізують історію нашого славетного міста.
 
Варто зазначити, що співавтором проєкту є студентка 4 курсу нашого Університету - Анна Самойленко. Ще навчаючись в Університеті, вона на практиці пізнає всі тонкощі своєї спеціальності "Публічне управління та адміністрування"!
 
«Мініскульптури – це світова практика, яка тепер запроваджена й у Дніпрі завдяки ініціативі молоді», – зазначила заступниця директора департаменту гуманітарної політики – начальниця управління молоді, позашкільної освіти та національно-патріотичного виховання Дар’я Біла. 
 
Саме "Залікову книжку студента" сьогодні було урочисто відкрито біля центрального входу в головний корпус Університету митної справи та фінансів на вул. Вернадського.
 
«Дніпро знають, як аерокосмічну столицю, як потужну історичну школу, як місто з інженерними фантастичними спорудами. І є пам’ятники, що це засвідчують. Але без належної освіти усі ці досягнення були б неможливі. Тож тепер у нашому місті з’явився такий мініпам’ятник, який символізує саме студентство», – зазначив ректор УМСФ Дмитро Бочаров.
 
Запрошуємо всіх студентів, абітурієнтів, випускників шкіл та ліцеїв до символу студентства, бо за легендою той , хто доторкнеться до цієї мініскульптури, добре складе іспити та вступить до омріяного ВИШу!
Прочитано 247 раз

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Наші друзі

     банер НМЦ
    Вы здесь: Головна