15 грудня - День працівників суду в Україні

Щорічно 15 грудня в Україні відзначається День працівників суду. Враховуючи роль судів у забезпеченні захисту прав і свобод людини і громадянина, в утвердженні принципу верховенства права та розвитку і зміцненні України як демократичної, правової держави, це свято започатковано Указом Президента України «Про День працівників суду» від 8 грудня 2000 року.
 
Університет митної справи та фінансів вже більше ніж 23 роки забезпечує підготовку юристів, в тому числі, які працюють в судах України. Деякі наші випускники обіймають посади в судах Дніпра та Дніпропетровської області. Важливо, що отримавши дипломи бакалаврів, наші випускники вже успішно проходять конкурси на посади в судах різних рівнів, продовжуючи навчатися в магістратурі ННІ права та міжнародно-правових відносин Університету митної справи та фінансів.
 
Так, вже більше року в Дніпровському апеляційному суді успішно працюють наші випускники і слухачі магістратури одночасно. Газнюк Данило та Самонова Вікторія (група П 19-1м) працюють секретарями судового засідання, Свистун Гліб (група ПО 19-1м) – судовим розпорядником.
 
Вітаємо наших колег та всіх причетних до професійного свята – Дня працівників суду!
Прочитано 119 раз

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Наші друзі

      банер НМЦ банер НМЦ Unicheck
    Вы здесь: Головна День факультету економіки і менеджменту