НОТАРІАТ У ВЗАЄМОДІЇ ІЗ СТУДЕНТАМИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 293 «МІЖНАРОДНЕ ПРАВО»

24 листопада 2020 року, заступник голови відділення нотаріальної палати України в Дніпропетровській області, член комісії НПУ з міжнародного співробітництва, та комісії НПУ з питань запобігання та протидії кіберзлочинності Ігор Миколайович Наявка, в межах лекційних занять з навчальних дисциплін «Міжнародне приватне право» і «Порівняльне цивільне право та процес» зустрівся із студентами груп МП 17-1, МП 19-1,2 спеціальності 293 «Міжнародне право».

Під час зустрічі Ігор Миколайович охарактеризував особливості Англосаксонської системи нотаріату та її відмінності від нотаріату Латинського типу, зосередив увагу на правових засадах діяльності нотаріусів в Україні, а також відповів на запитання, поставлені учасниками зустрічі.

Завідуючий кафедрою міжнародного права С.М. Перепьолкін і завідуючий кафедрою цивільного, господарського та екологічного права А. О. Мінченко, під час занять яких відбулася зустріч, висловлюють слова великої вдячності Ігорю Миколайовичу за приділений час, цікаву лекцію та за можливість студентів спеціальності 293 «Міжнародне право» долучатися до вивчення не лише теоретичних, а й практичних аспектів діяльності нотаріуса.
Прочитано 90 раз

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка Центру кар'єри УМСФ: Facebook

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Наші друзі

      банер НМЦ банер НМЦ Unicheck
    Вы здесь: Головна День факультету економіки і менеджменту