В УМСФ відбувся День абітурієнта ОНЛАЙН

21 листопада 2020 року відбувся День абітурієнта ОНЛАЙН. Серед спікерів були відповідальний секретар приймальної комісії Григораш Ольга Вікторівна, а також декан фінансового факультету Архірейська Наталія Вікторівна, декан факультете економіки, бізнесу та економічних відносин Даценко Вікторія Володимирівна, заступник декана факультету управління Єдинак Тетяна Сергіївна, декан факультету інноваційних технологій Корнєєв Максим Валерійович та директор навчально-наукового інституту права та міжнародно-правових відносин Ліпинський Владислав Віталійович. Вони розповіли про специфіку навчання на спеціальностях університету, ознайомилися з умовами  та орієнтовними термінами вступу  2021 року. 

Також, учасникам відеоконференції розповіли про можливість практики за кордоном під час навчання в університеті, було надано увагу  працевлаштування випускників та про співпрацю з міжнародними організаціями.

На зустріч було запрошено Локшину Анжелу – керівника рекрутингової компанії «Right Choice». Вона надала рекомендації щодо вибору професії, розповіла абітурієнтам, як визначити професійні схильності, де дізнатися інформацію про сучасні професії та заклади вищої освіти.
За допомогою онлайн сервісу Mentimeter учасники відеоконференції відповідали на запитання спікера та змогли поставити свої запитання. 

А ми нагадуємо, що  ми залишаємось з Вами на зв’язку за номерами 066-510-01-35, 098-451-01-82 або електронною поштою umsf.pk@gmail.com, також можете писати нам у соціальних мережах.

До наступних зустрічей! Сподіваємося, уже у стінах нашого університету.

Прочитано 59 раз

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Наші друзі

     банер НМЦ
    Вы здесь: Головна Відбулася робоча зустріч з Ростиславом Прокопцем