Зустріч із адвокатом Сергієм Барбашиним

10 листопада кафедрою адміністративного та митного права для студентів групи П18-1 ННІ права та міжнародно-правових відносин організовано зустріч із адвокатом Сергієм Барбашиним, з яким УМСФ нещодавно уклав договір про співробітництво. Зауважимо, що це вже не перша зустріч із нашим стейкхолдером, проте у зв’язку із карантинними обмеженнями вона проходила у форматі zoom-конференції.
Під час зустрічі С. Барбашин розповів про особливості адвокатської практики, важливість дотримання адвокатської етики, про специфіку роботи із представниками правоохоронних органів тощо. Адвокат також люб’язно відповів на запитання студентів, які цікавилися перебігом резонансних кримінальних справ, що знаходяться у провадженні гостя заходу.
На завершення зустрічі Сергій Барбашин запросив усіх присутніх на практику та відчути на собі всі цікавинки та труднощі професійного життя адвокатів.
За ініціативою кафедри адміністративного та митного права для учнів 10-11 класів Наукового ліцею міжнародних відносин та Міського юридичного ліцею оголошено конкурс наукових робіт з грошовим призовим фондом!!!!
За правилами наукового конкурсу учасники мають підготувати есе на тему «Захист прав людини в умовах карантинних обмежень: баланс між забезпеченням права на свободу пересування та обов‘язком держави гарантувати життя та здоров’я людини як найвищої соціальної цінності».
Учасниками конкурсу можуть бути учні 10-11 класів, які подають роботи у формі наукового есе.
Вимоги до конкурсних робіт такі: обсяг конкурсної роботи від 5 до 7 сторінок; мова – українська; Times New Roman, кегль 14, міжрядковий інтервал 1,5, усі поля – 2 см; формат файлу – pdf.
Терміни подання роботи 25.10 – 15.11.2020 року. Роботи подаються лише в електронній формі на електронну пошту: concurs_nnipravo@gmail.com
Підбиття підсумків та вручення нагород відбудеться наприкінці травня 2020 року. Троє найкращих отримають грошові призи (1 місце – 1500 грн, 2 місце – 1000 грн, 3 місце – 700 грн).
Прочитано 34 раз

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Наші друзі

     банер НМЦ
    Вы здесь: Головна Відбулася робоча зустріч з Ростиславом Прокопцем