УРОЧИСТА ЗУСТРІЧ УНІВЕРСИТЕТУ З ДЕЛЕГАЦІЄЮ ФЕДЕРАТИВНОЇ РЕСПУБЛІКИ НІМЕЧЧИНА!

18 листопада 2020 року до Університету митної справи та фінансів з офіційним візитом завітала делегація Федеративної Республіки Німеччина у складі Генерального Консула Федеративної Республіки Німеччина в Україні у м. Донецьк/офіс у м. Дніпро д-ра Кайля Штефана (Dr. Keil Stefan), представника митної адміністрації Німеччини в Україні та Республіці Молдова пана Хайко Вільда (Heiko Wild) та співробітника відділу культури і протоколу Генерального Консульства Федеративної Республіки Німеччина в Україні у м. Донецьк пані Володіної Анни Олександрівни. Почесними гостями зустрічі виступили представники митної адміністрації Державної Митної Служби України: начальник Дніпровської митниці ДМСУ пан Закалінський Михайло Володимирович та заступник начальника Дніпровської митниці ДМСУ пан Мужев Олексій Олександрович.
Під час урочистої зустрічі гості взяли участь в ознайомчій екскурсії з науковою, освітньою та культурною діяльністю Університету, в рамках якої відвідали Музей Митної Справи, Експозиції «Митниця», «Валюти Світу» та проект «Формений одяг». Керівництвом Університету був представлений міжнародний напрям діяльності Університету: Регіональний Тренінговий Центр Всесвітньої Митної Організації (RTC, World Customs Organization), Міжнародні Центри та Partnership Flag Gallery - галерея прапорів країн, ЗВО яких є партнерами УМСФ.
По завершенню екскурсійної частини у Галереї стягів відбулась церемонія урочистої передачі форменого одягу співробітника митної адміністрації Федеративної Республіки Німеччина, під час якої зі словами подяки виступив ректор Університету Дмитро Бочаров.
У рамках фінальної частини візиту відбувся Круглий стіл на тему: «Підготовка фахівців для митних адміністрацій», під час якої делегати Німеччини зустрілись із заслуженими викладачами, почесними докторами, науковим та професорсько-викладацьким складом Університету. Перший проректор, Голова вченої ради проф. Віктор Ченцов презентував концепцію підготовки фахівців для Державної Митної Служби України.
З офіційним словом виступили шановні гості. Генеральний Консул д-р Кайль Штефан поділився з присутніми наробками у сфері розбудови та зміцнення українсько-німецьких відносин на освітньому, економічному, культурному та науковому рівнях, імплементації проєктних ініціатив у сферах роботи закладів вищої освіти та подякував усім присутнім за теплий прийом та високий рівень організації візиту.
Представник митної адміністрації Німеччини пан Хайко Вільд розповів присутнім про устрій, професійну підготовку, кадрову політику та організацію діяльності митної служби Німеччини. Він зазначив, що рівень Університету вразив його не тільки навчально-методичною базою, але й тими soft-skills, які отримують студенти у процесі навчання.
Під час підведення підсумків круглого столу відбулась плідна дискусія щодо обміну досвіду з покращення функціонування митних адміністрацій в умовах сучасної світової ситуації, ідей, пропозицій із запровадження спільних українсько-німецьких проєктів, можливостей для студентів нашого ЗВО та організації баз практик для студентів та викладачів з метою навчання та підготовки майбутніх висококваліфікованих кадрів.

Університет митної справи та фінансів висловлює свою подяку Дніпровській митниці ДМСУ, Генеральному Консульству Федеративної Республіки Німеччина в Україні у м.Донецьк/офіс м. Дніпро, Посольству Федеративної Республіки Німеччина в Україні та всім учасникам за підготовку та участь в урочистій зустрічі офіційної делегації.

Захід відбувся в рамках міжнародного етикету із дотриманням належних карантинних заходів.
Прочитано 75 раз

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Наші друзі

     банер НМЦ
    Вы здесь: Головна Відбулася робоча зустріч з Ростиславом Прокопцем