ВІДЕОКОНФЕРЕНЦІЯ МОНРЕАЛЬ-ДНІПРО ПРО КРОС-КУЛЬТУРНІ КОМУНІКАЦІЇ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

13 листопада 2020 року на кафедрі міжнародних економічних відносин, регіональних студій та туризму відбулася онлайн-зустріч з тревел блогером, авторкою матеріалів про Марокко Надією Старіною.
Для здобувачів вищої освіти освітньо-професійних програм «Журналістика»,  «Туризм» та «Міжнародні економічні відносини»  ця зустріч була дуже корисною, бо  спікер звернула увагу на важливість крос-культурної комунікації, спираючись на власний досвід. 
Спікер відповідала на питання здобувачів вищої освіти та відверто розкривала особливості української культури, менталітету в контексті міжкультурних комунікацій. Надія Старіна розповідала про власний досвід працевлаштування та проблеми у комунікації з різними культурами та віруваннями. 
Особливу увагу спікер приділила формуванню практичних навичок мовної компетенції та важливості soft-skills після закінчення університетського навчання. За її словами –  світ досить цікавий, щоб кожний з нас залишався обмеженим однією мовою, однією культурою та однією країною.
Дякуємо за цікаву зустріч та сподіваємось на подальше співробітництво!
Прочитано 53 раз

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Наші друзі

     банер НМЦ
    Вы здесь: Головна Відбулася робоча зустріч з Ростиславом Прокопцем