ДУАЛЬНА ОСВІТА ЗА ОСВІТНЬО-ПРОФЕСІЙНОЮ ПРОГРАМОЮ «ТУРИЗМ»

З 14 вересня до 02 жовтня 2020 року здобувачі вищої освіти за спеціальністю «Туризм» (освітньо-професійна програма «Туризм») закріплювали власні практичні навички з дисциплін «Організація туризму», «Організація туристичних подорожей», «Реклама та PR в туризмі» на базі туристичної компанії «Золоті подорожі». У ході цього здобувачі вивчали на практиці питання замовлень та бронювання місць у готелях, створення та способів реалізації різних за змістом та масштабом (і, відповідно, за ціною) туристичних продуктів, правильного формування та фахового супроводження туристичних груп, налагодження виробничих стосунків із підприємствами по наданню окремих туристичних послуг тощо.

 

Поряд із цим на базі Центру розвитку туризму та гостинності Університету митної справи та фінансів стартував новий проєкт для здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Туризм». Здобувачами вищої освіти під керівництвом викладача була відтворена модель туристичної операторської компанії, де студенти можуть проходити практику впродовж навчання, безпосередньо торкаючись усіх процесів розробки та просування туристичного продукту. Це надасть потенційні можливості для створення у недалекому майбутньому ефективно діючої спеціалізованої лабораторії туризму в університеті. Такий досвід безсумнівно має забезпечити підвищення фахового рівня випускників університету за вказаною освітньо-професійною програмою і, відповідно, їх конкурентоздатності на ринку праці в туристичній сфері.

 

Дякуємо керівництву туристичної компанії «Золоті подорожі» за надану можливість та сподіваємось на подальше співробітництво!
Прочитано 117 раз

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Наші друзі

     банер НМЦ
    Вы здесь: Головна