Новий договір про виконання науково-дослідних робіт

10 вересня між Університетом та АТ «АБ «РАДАБАНК» укладено договір про виконання науково-дослідних робіт з валідації моделей оцінки ризиків. Договір підписали Голова Правління АТ «АБ «РАДАБАНК» Грігель Андрій Валерійович та ректор УМСФ Бочаров Дмитро Олександрович. Оцінювання адекватності моделей, розроблених банком, проведуть фахівці кафедри банківської справи та фінансових послуг Заруцька Олена Павлівна, Новікова Людмила Флоровна та кафедри комп’ютерних наук та інженерії програмного забезпечення Рудянова Тетяна Миколаївна.
 
Питання розвитку співпраці між університетом і банком обговорено на нараді, у якій, крім підписантів та виконавців, прийняли участь проректор з наукової роботи УМСФ Приймаченко Дмитро Володимирович, декан фінансового факультету Архірейська Наталія Вікторівна, начальник управління ризик-менеджмента АТ «АБ «РАДАБАНК» Коваленко Ганна Сергіївна.
 
Впровадження системних наукових досліджень для вирішення актуальних проблем банківської справи сприяє поширенню найкращої світової практики ризик-менеджменту і сучасних інформаційних технологій серед банків України. У свою чергу, опрацювання науковцями конкретних кейсів, створює підґрунтя для подальших досліджень та визначення актуальних тем науково-дослідних робіт.
Прочитано 100 раз

Галерея изображений

Ми в Iнтернетi

Пiдпишись та розкажи друзям

Сторінка відділу сприяння працевлаштуванню

Сторінка міжнародного відділу УМСФ: Facebook, Instagram

Курси підвищення кваліфікації УМСФ

Юридична адреса

Адреса унiверситету:

49000, м.Дніпро,
вул. Володимира Вернадського

(вулиця Дзержинського), 2/4

 

 

    Зв'яжіться з нами

    Наші друзі

     банер НМЦ
    Вы здесь: Головна